SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: JESIEŃ 2o1o - MASA by KAROL - pods.str.34!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Odwrotne rozpiętki (na maszynie) - na tyl barków, moze to dobrze zadziała na ciebie , to tylko moja propozycja z Atlasu Cwiczen....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
solar - na początku otwierałem te kapsułki i wsypywałem do BCAA, ale AAKG (a ich jest najwięcej 10-12szt) sie strasznie chvjowo rozpuszcza, więc dziś łykałem... popite 300ml z BCAA i 200ml wody i dało radę.

buli - w sumie racja, mam taką maszynę na siłce... ale nie jest to zbyt podobne do unoszenia hantli w opadzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
A to sorki niewiedziałem ze miało to byc cos podobnego do unoszenia hantli w opadzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jezeli masz problemy ze stabilizacja sprobuj siedzac robic FP na wyciagu dolnym - o ile linki styknie

ja tez smigam to cwiczenie - tez problemy ze stabilizacja

wiec albo jedna noga raz druga deliktanie do przodu
lub klade cos pzred soba i sie zapieram dwiema nogami na raz

ale najlpeszym wyjsciem wydaje sie byc face pull siedzac na dolnym wyciagu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
buli - miało być właśnie coś zupełnie innego niż odwrotne rozpiętki Odwrotne rozpiętki to wg mnie praktycznie to samo, co unoszenie hantli w opadzie, tyle że jedno ćw na wolnym ciężarze, jedno na maszynie.

solar - przeszło mi dziś przez myśl, żeby ustawić przy wyciągu ławkę, kąt 90 st., klata oparta o oparcie i jazda...
Spróbuje to i to co polecasz, czyli FP na dolnym wyciągu - usiąde na ziemi, i zaprę się nogami o atlas (linkę mogę przedłużyć jak będzie trzeba). Zobaczymy co bedzie wchodzić lepiej! Thnx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18671
dobrze ci wchodzą szrugsy tak małym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
To już nie będzie face pull to co piszesz Solar. Względnie wyciąg powinien być na wysokości twarzy..

Nie rozumiem też problemów ze stabilizacją. Skoro nie potrafisz utrzymać równowagi, to znaczy, że masz za duży ciężar. W tym ćwiczeniu chodzi głównie o czucie mięśni, nie ma co rwać się na siłę za niewiadomo jakie ciężary..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Poow - pisałem wcześniej, że od jakiegoś czasu boli mnie nadgarstek, już praktycznie przechodzi ale w niektórych ćwiczeniach go jeszcze oszczędzam. Aczkolwiek przy dużej liczbie powt. czułem dziś całkiem dobrze kaptury.

Pitbull - a jeśli przy małych ciężarach nie czuję, że "weszło" ?
Inne ćwiczenia na tylne aktony pompują elegancko... a może robić FB takim ciężarem, żeby nie było problemów ze stabilizacją, ale dużą ilośc powtórzeń ? Nie wiem... tydzień temu po raz pierwszys spróbowałem tego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
skoro nie czujesz, że weszło, to może zbyt szarpiesz ?
jakim ciężarem i jaką ilość powt robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Nie szarpałem, robiłem właśnie powoli, dokładnie.
Powtórzeń 10-15, ale nie spisałem dziś ile było sztabek :/
Następnym razem spróbuje ustawić ławke przed górnym wyciągiem, albo tej opcji z dużą ilością powtórzeń. Zobaczymy jak będzie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Masa masa Masa

Następny temat

Suple a aeroby

WHEY premium