SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: JESIEŃ 2o1o - MASA by KAROL - pods.str.34!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Havoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
już 10 dni bez treningu

cały czas duże osłabienie po chorobie (a może to nadal jest choroba), senność,

apetyt mniejszy niż w dni kiedy regularnie trenowałem, ale jem zgodnie z rozpiską - czasami tylko nie dojadam,

waga 75kg, czyli trochę lipa, było już 76,5kg

nadal codziennie 5g monohydratu


najgorsze jest, że bez siłowni dostaje w chacie na głowę , chodzę z kąta w kąt, nie mam co ze sobą zrobić, śpię po robocie, a później w nocy nie mogę zasnąć

Pod koniec tygodnia muszę już wrócić do treningów, a TEST zakończę w takim razie dosłownie przed samymi Świętami.
... szkoda, że efekty nie będą już na pewno takie jakie mogłyby być :(



Zmieniony przez - Karo0oL w dniu 2010-12-01 10:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Karol nie pyerdziel
bylo chociaz jakies obiegowki zrobic na silce w godzine
ja tez chory juz drugi tydzien w sumie
i chodze caly czas - moze to ja zle robie?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
No Molu, zrobiłem w sumie jedną taką obiegówkę, 4-5 lekkich ćwiczeń, 50 minut i myślałem, że zejdę po tym treningu

Najlepszą opcją jest pewnie iść do lekarza po L4 i poleżeć w domu z 5 dni

a jeszcze dziś mecz na takim mrozie , kvrwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
heh pamietasz jak rozmawialismy w sobote ze Legia bedzie na bank z Juve na sektorze?

to patrz...

"W związku z faktem, że klub Juventus Turyn obawia się wzięcia odpowiedzialności za kibiców Legii Warszawa obecnych w sektorze gości podczas meczu Lech Poznań - Juve, mimo iż pierwotnie planowany był wyjazd pociągiem specjalnym do Poznania, została podjęta decyzja o rezygnacji z uczestniczenia w ww. pucharowym meczu.
Apelujemy do kibiców Legii o nieudawanie się na to spotkanie we własnym zakresie.

Grupy kibicowskie Legii Warszawa"


a moglo byc goraco...

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
pamiętam :)

no właśnie czytałem dziś na forum:

Sprawa jest trochę bardziej zagmatwana. Legia nie dostała po prostu biletów. W Turynie wprowadzono jakiś kosmiczny sposób ich dystrybucji, deklarujesz chęć kupna biletu i jesteś weryfikowany przez policję i jakąś komórkę uefa. Jeśli przejdziesz pozytywnie weryfikację to masz bilet. Bilety do sektora gości mogli ponadto nabyć tylko kibice z obywatelstwem włoskim + nieliczna grupa JP (około 30 osób).

Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Z Turynu ma podobno przyjechać nie więcej niż 300 osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Żeby nie było,

nawet w czasie choroby trzymam michę

fotki z ostatnich 3 dni







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4731
O kurcze, chlopie! Ale mi narobiles smaku....
Napisz sposob przygotowania posilku ktory jest na 1 zdjeciu. W obu pojemnikach jest to samo? Ten po lewy wyglada troche lepiej wiec prosze o przepis na to cudo :)

Tyle szans ile odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205


To cudo to spaghetii , tyle że z makaronem "świderki" Chyba nie musze podawać przepisu co?
W obu pojemnikach to samo, w jednym mniej sosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
no Karoluu ja po tygodniu bez treningów dostałem prawie na głowę, ale żebro już ok stąd wracam i tobie też życze :) może udaj się na saune mi pomaga w takich sytuacjach:)

koko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Masa masa Masa

Następny temat

Suple a aeroby

WHEY premium