SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed...wynikami ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
Oczywiscie sog dla ciebie ludi za szybka i konkretna porade no i dla krzycha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
Ludi a co myślisz o tym zeby robic np 12-14-16-18? Albo moze 10-15-20-25? Czy lepiej narazie tak jak napisales a potem jak juz miesnie sie przyzwyczaja znowu zwiekszyc? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dowolność. Nie zawsze dałem radę zrobić 16 powtórzeń, indywidualna sprawa. Jeden będzie potrzebował 16 powtórzeń drugi 25.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robiłem tam jak zalecał Krzych.
6-8,12,18,24 :) ostatnia seria -masakraaa :)
Trening super gdzies wczesniej zdawalem relacje z tego treningu.
Co do Krzycha to dowiedzialem sie ze na razie nie ma czasu aby byc na forum bo dzien jest za krótki. Ale mowil ze byc moze wróci na forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Oby, bo jego artykuły "godzilla" i ten są bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
No krzychu ladne art. tworzy/podaje
Mam nadzieje, ze jak zrobie jeden tydzien tak jak pisal ludi i potem tak jak napisal urgrok to nie wplynie to negatywnie na treningi. Obnize jeszcze bardziej ciezar i bede jechal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
Ile wy robiliscie przerwy miedzy swoimi seriami? Bo Ludi mial troche inaczej niz urgrok i jestem ciekawy jak to sie mialo do takiej ilosci powtózen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
Bys czytal uwaznie to bys wiedzial, ze to kwestia indywidualna zalezna od celu, wydolnosci i takich tam.

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
Przeczytalem wszysktie str
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
Pytam po to bo chce widziec roznice jaka byla miedzy taka iloscia powtórzen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle barków - wejdź koniecznie

Następny temat

PLAN TRENINGOWY - prosze o pomoc!!

WHEY premium