SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed...wynikami ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Już mu to wyjaśniłem na gg , swoją drogą przy każdym trudnym temacie pojawia siętyle niewiadomych, że w ogóle nie powinniśmy rosnąć. Zgodnie z założeniami i "świętymi prawami kulturystyki" - ja nie mam prawa istnieć:

1) Jestem klasyczny EKTO
2) Buduję masę robiąc pod 20 powtórzeń w seriach
3) Grupy ćwiczę rzadziej niż raz w tygodniu (wychodzi raz na 7-10 dni)
4) Przerwy potrafię wydłużyć do 6-8 minut przy treningu masowym, zwłaszcza przy ciężkich ćwiczeniach jednorącz (wiosłowanie).
5) Wcale dużo nie jem (2500-3500 kalorii)
6) Nigdy nie robiłem żadnych "treningów regeneracyjnych", za moich czasów nawet nikomu to do głowy nie przyszło. Od 15 lat ładuję trening na masę - i dalej rosnę .

Zważywszy na powyższe - badam po prostu czy coś działa czy nie, jeśli działa, to znaczy, że działa - nawet jeśli reguły i naukowcy twierdzą, że to niemożliwe

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Krzych odezwe sie dzis wieczorkiem na gg ok??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
oki

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Niektorzy moga zwyczajnie nie znac angielskiego :)
Gdyby to ktos przetlumaczyl... to by jajca byly dopiero ;)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1255
dzi jak znajde chwile to wpadne na kompa w weekend i postaram sie przetlumaczyc tera czmycham...

ups to konto brachola tu zielay

pzdr

Zmieniony przez - vitolt w dniu 2006-05-19 09:07:00

Mam swoje zasady i nikt ich nie przeskoczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
krzychu jak robisz czasem takie dlugie przerwy to ile trwa Twoj trening?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Krótko trwa, bo robię po 1 grupie dziennie

Duża grupa z godzinkę, krótka ze 45 minut.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ps. jak to mozliwe ze jestes klasycznym ekto bedac takim szerokim i majac w lapie ponad 50 i mimo wszystko nabierajac masy ciagle ?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze jemu sie wydaje ze jest mały... ze ma długie i chude ręce itp.

piszcie jakeis konkrety a nie spamujecie bo śledze temat od kilku dni i nic nowego nei piszcie tylko za pszeproszeniem liżecie sobie dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
kaczy1990 - wbrew pozorom, to są konkrety - bo świadczą o tym, że nawet ekto może do czegoś dojść

Przeczytałem arta, w którym były opisane typy sylwetki i wszystko pasuje, począwszy od sylwetki po psychikę.

Jak zaczynałem miałem 32 w bicu i ważyłem 69 kilo. Z nabieraniem masy też nie było lekko. O ile dobrze pamiętam, to Arnold też był drobny i chudy, podobnie zresztą jak wielu znanych kulturystów.

Poki co istotnie ciągle mam wrażenie, że prawie nie widać, że ćwiczę

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle barków - wejdź koniecznie

Następny temat

PLAN TRENINGOWY - prosze o pomoc!!

Wiecej