SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed...wynikami ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 457
krzych666 prawde powiedziawszy nie czytałem twojego postu do końca ale dobrym sposobem na lepsze ukrwienie jest odpowiednia rozgrzewka- bieg boxerski w miejscu, o kazdje pełnej minucie 10 sekund biegu na maxa ile tylko sił. Robiąc taką rozgrzewke szybko sie zwiększa kondycja- można spokojnie po tygodniu-dwuch robić 15min ale nie o to chodzi. Przy prawidłowym robieniu już po paru minutkach będziesz zlany potem :) a ćwiczenia po takiej rozgrzewce męczą o wiele, wiele bardziej....przynajmniej mnie

Myśl szybko, działaj jeszcze szybciej...

No risk no fun - no fun no live

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
Fajny post krzysiu nawet bardzo sie przyda:D
Tez tak sie zastanawialem czy wiecej powtorzen cos da ale jakos trzymalem sie 12-8 na mala i 15-10 na duza partie:)
Wychodzi na to ze miesnie co sa uzywane na codzien potrzebuja wiekszego pobudzenia:)
Trzeba to wyprobowac:D

Takie male pytanko czy da sie srednio na jeden miesiac wyciagnac po 1 cm w obowdach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5184
Jak jestes Dymek to napewno sie da
Swietny art Krzychu i mam nadzieje, ze prawde napisales, bo wlasnie zmieniam diametralnie trening (wrocilem po 2 tyg przerwy) i zaczynam robic jak napisales. Przydal by sie jakis art o Twoim spojrzeniu na trening bicepsow i moze tricepsow.

Ps. Szacunek dla kazdego kto robi 15 i wiecej powtorzen w serii przysiadow.

Specjalista w dziale doping ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
To które wyciskanie radzisz wyrzucić?? Ja myśle ze to bardzo szerokim uchwytem. A i jeszcze jedno z takim zwiekszaniem powtórzeń to bede musial robic regresje co nie?? no bo chyba nie dałbym rady zwykłą progresje A co do reszty to wszystko ok?? No i te nogi zmniejesze troche liczbe powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
El Lobo - to chyba nie do końca o to chodzi. To co robisz przypomina klasyczny HIIT. Po czymś takim na pewno męczysz się bardziej, ale czy da to odpowiedni efekt masowy i siłowy w przypadku wszystkich grup mięśniowych - wątpiłbym

Dymek.. - zależy od stażu i obwodu

Armstrong - zrób jak wolisz, reszta treningu ok. Ilości powtórzeń w nogach nie musisz zmieniać, nie mówię, że zła - tylko, że męcząca



Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-08-15 23:09:51

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Ok dzięki a nie sądzisz że zamiast wywalac wyciskania to zastąpić to ćwiczonko innym no bo takie 3 cwiczonka na klate to nie za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Wystarczy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Testowałem przez ostatnie 2 dni plan wielu powtórzeń ale z mała wariacją a mianowicie po treningu zwykłym. (duzo serii i po 6 powtórzeń każde) robiłem po krótkiej przerwie ostatnią dodatkowłą serie z mniejszym cięzarem i robiłem tym po 12 powtórzeń i musze przynzać że podziałało na mnie bardzo pięknie. Wnioskuje to tym że diametralnie bodźce sie zmieniły w tej ostatniej serii i to w zasadzie była nowosc bo bite 2 lata robie dużo serii i mało powtórzeń. Po dość długim zastoju bo 2 miesięcznym nagle wszystko sie ruszyło i pokonałem granice 43 cm doszło jakieś 0,3 cm

Czyli to co napisałem kilka postów wczesniej sie sprawdza tym bardziej po długim czasie skurczów długich i wolnych przejście na krótkie i dynamiczne pobudza niesamowicie mięsnie i zapewne działa to w obie strony.


Puki co nie zamienie całkowicie tych metod treningowych i wprowadzam taki wariant że ostatnia dodatkoa seria jest jechana na 12 powt.

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
W dwa dni Ci przyszlo bo bardziej pompujesz miesien krwia a nie bo urosl.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
nie sądze bo już tak pewnie zostanie chodzi tutaj o przełamanie zastoju co mi się udało, teraz już pujdzie

This is your life and it's ending one minute at a time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle barków - wejdź koniecznie

Następny temat

PLAN TRENINGOWY - prosze o pomoc!!

WHEY premium