SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no i po walce lada chlodnicza zniszczona :) nie ma to jak walczace babcie i dziadkowie i ta nienawisc w ich oczach :D dzien dobry :)

preria ja jadlam tak kiedys to metoda montignaca, fakt nie laczy sie i po posilku tluszczowym trzeba odczekac 4h a po weglowym 3 h zeby zjesc nastepny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
czy ciasto na pierogi z mąki gryczanej czy owsianej to wyjdzie?? któraś robiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja robilam tylko z zytniej i pszennej razowej, szukalas na necie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
AMiU ja też ledwo się dziś zmusiłąm by wstać, zwłaszcza że mąż wrócił nocą do dom po tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dobra lece będę potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
julinka39
czy ciasto na pierogi z mąki gryczanej czy owsianej to wyjdzie?? któraś robiła


Cześć dziewczyny!

W zeszłym roku mama robiła mi pierogi i krokiety na mące gryczanej.
Z tego co zauważyłam, ta mąka ma to do siebie, że dosyć szybko wysycha, naleśniki trochę twardnieją.
Więc najlepiej zjeść na świeżo.
Ciasto na pierogi jest inne niż z pszennej. Nie chce się za bardzo ciągnąć i ciężko lepić. Mama narzekała.
Ale w tym roku tez planuję bezglutenowe pierogi i krokiety (pewnie znowu z gryczanej) :D

Słyszałam, że do pierogów bardzo fajne są mieszanki mąk bezglutenowych. Ale one chyba często są z cukrem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Preria jak będziesz tak kombinować, to nigdy nie pozbędziesz się brzuchowych dolegliwości!

Dostałaś zalecenia od Obliques i trzymaj się ich!
Potraktuj to jako zadanie i po prostu wykonaj.

Z doświadczenia wiem, że dokładanie sobie jakichkolwiek stresów nawet tych najmniejszych działa na niekorzyść. (też niby mam IBS)

A taka lekka dieta bardzo fajnie działa na układ pokarmowy.
(Po przemyśleniach stwierdziłam, że u mnie pierwsza eliminacja nie wyszła właśnie dlatego, że mnie to stresowało.)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium