SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Tylko u mnie, jak w Tomb Riderze - z tyłu się wrota zamknęly i nie ma jak rozpędu złapać. Ale zawsze zostaje mi dłubanie tipsem dziurki (za jakieś 20lat może się uda) i od czasu do czasu sprawdzać głową (-:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
AMiU
albo zjeść można chwalić się do kogo mikołaj przyszedł?



cześć u mnie był i dostałam pełen strój do biegania w zimie już wypróbowany, dziś biegałam razem z mężem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mnie jak zwykle olał tak samo jak co roku Gwiazdor, Zajączek Wielkanocny czy Wróżka Zębuszka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
cześć dziewczynki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
A ja zgubiłam gdzieś rękawiczki treningowe

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hahaha, Bull...już za późno....xD

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Dzień dobry !
Nie ma to jak schabowy po bieganiu na drugie sniadanie Po latach niejedzenia mięsa mam teraz taką jazddę na mięcho, jakbym chciała nadrobic stracony czas. Pamiętam,że blue też o czymś takim wspominała w swoim dzienniku. Na wege ciężko mi było dobic białko. Odkąd jem mięso w większych ilościach, muszę się pilnowac , aby tego białka nie przekroczyc ...

Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2014-12-07 12:43:38

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Cześć. W inter dowieźli do mąki kokosowej i olej , kupiłam , bo aż wołał na półce ...cudownie pachnie. Mąkę też wzięłam . Ależ jedzenie jest drogie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium