SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mi nie zostało nic innego jak spędzić święta z chłopakiem i jego antysemicką rodziną Inaczej spędzałabym święta sama. Tfu, z kotkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zreszta ja jestem z tych dziwolagow ktorzy swiat nienawidza.... mnie kojarza sie tylko z pijackimi awanturami mojego ojca wiec co tu lubic.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Nie chce byc Gringiem ale nie cierpie swiat. Wole dzien roboczy, praxa, wiadomo co robic. Racoholik ze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Magia swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
mi sie swieta kojarza z kupa roboty przed nimi tak ze kazdy siada do stolu padniety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, no u mnie tak samo. Ale jak byłam mała to pamiętam fajne święta i bigos taty (chociaż czasem przypalił, bo się nawalił i zasnął )
Ale przynajmniej spędzaliśmy razem czas całą rodziną. A teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co z tego ze ja mam rodzicow jak co rok jest to samo? ojciec sie nawali,matka sie drze i wypomina mi ze to przeze mnie i moja siostre bo MY nic mu NIE MOWIMY...paranoja.....dziwic sie ze nie moge zajsc w ciaze......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
lubiekaszke
Delfinka, już kiedyś powiedziałam - najpierw krata na brzuchu


heh ta a potem szybko zniknie o od nowa

u mnie podwójna Wigilia, podwójne święta i wszyscy się starają, żeby same smakołyki robić a my tylko jemy, jemy i jemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no u nas tez , najpierw iwigilia i obiad swiateczny u jednej rodziny a potem przejazd na reszte swiat do drugiej, na pierwsza pieke ciasta niestety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium