SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
A ja ogólnie to miałam dzis kiepski dzień ,nie dość że pokłóciłam sie z mam ą o kościół ,rekolekcje i Tuska to jeszcze odkryłam że do miski mojego labladora zamiast karmy wlała wiśnie z barszczu chyba pomyliła mojego psa ze świnką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
porandojin
nocki

To dokładnie jak ja, dyżur nocny....

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
czikita007
mi teraz duzo gotowanej kapusty idzie gotowana na parze jest najlepsza

Kapuchę uwielbiam, ale gotowanej na parze jeszcze nie jadłam. Z czym ja wcinasz Cziki ?
Ja zwykle dusze z cebulką, przyprawami i róznymi sosami.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
julinka39
ja dziś tak intensywnie odczuwam głód. a tasiemiec to jak sie go ma to się jest chudym


moj widocznie jest leniwy i malo je mimo ze moglby wiecej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
julinka39
A czemu zawieszane dziennik. Bo chyba u Ciebie widziałam?


zawiesilam,bo jestem chora wiec nie trenuje no i zmieniam diete, po drodze swiet wiec i tak micha nie liczona bedzie
od stycznia wracam,spokojnie, przez dwa tyg daje sobie luz, mam straszne problemy ze stresem i takie liczenie mnie dodatkowo stresi:D daje sobie odpoczac od wszystkiego, musze spuscic z tonu, za wysoki cel sobie postawilam zeby schudnac i zajsc w ciaze, poki co ani jedno ani drugie nie wychodzi wiec chwilke odpoczne, przewartosciuje priorytety i wracam z dziennikiem od nowego roku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium