SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
PUSHhard
a czy byś wyczuła preria? nie sądzę... jakby potraktował to, jako jednorazowy wybryk, to nie dałby po sobie poznać...


O to mój chyba naprawdę żałował Nie jadł, ciągle pytał czy go nigdy nie zostawię, jak robiliśmy coś fajnego (wyjście na koncert, łyżwy itd.) to się zawieszał i martwym wzrokiem patrzył w jeden punkt. Oczywiście zanim mi powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaszka- bardzo Ci wspolczuje:( jestes na prawde dzielna kobita!

Push- taka niepozorna i tyle przeszla:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
otóz to, życie swoje scenariusze pisze... a teraz jak się słyszy dookoła, to nie małżeństwa bez skazy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
lubiekaszke
PUSHhard
a czy byś wyczuła preria? nie sądzę... jakby potraktował to, jako jednorazowy wybryk, to nie dałby po sobie poznać...


O to mój chyba naprawdę żałował Nie jadł, ciągle pytał czy go nigdy nie zostawię, jak robiliśmy coś fajnego (wyjście na koncert, łyżwy itd.) to się zawieszał i martwym wzrokiem patrzył w jeden punkt. Oczywiście zanim mi powiedział


żałował pewnie, że na taką łatwą trafił i że się wyda....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Push,ale podsumowałaś! nie no biedak podejrzewam wygryzał sobie bok co noc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja mojemu ufalam ale okazalo sie ze flirtowal sobie w pracy kolezanka, raczej dosc niewinnie ale wystarczylo troche alkoholu i skonczylo sie na pocalunkach, tzn do tego sie przyznal i faktycznie mam nadzieje ze tak sie skonczylo - ona mezatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ja miałam bardzo wiernego chłopaka... ale juz nie jesteśmy razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
PUSHhard
Kaszko, ale myślisz, że dasz radę tak do końca życia?


Nie wiem. Ale łudzę się, że będziemy razem itd. Bo to naprawdę fajny chłopak. Znamy się ok. 12 lat i pierwszy pocałunek mieliśmy właśnie ze sobą. Taka romantyczna historyja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Bardzo romantyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
NO ROMANTYCZNA... chlopak sie nie wyszalal i tyle...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium