SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
BO TO TAK JEST.. CIAGNIESZ NIEKONCZACA SIE HISTORIE, KONCZYSZ I POTEM BACH! trafia się księciunio!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
ja chyba swoje pierdyknę Na 7 z 9 semestrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
To gdzie jest mój księciunio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ja jestem tylko o rok starsza i w sumie...przerwałam chwilowo edukację

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
preria
markotko-odwaznie podeszlas do chlopa-po roku fiu fiuuu my po 8 :D
no az sie sama sobie dziwie bo ja z tym rozwaznych raczej , zareczyny mielismy po 4 miesiacach chodzenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kaszko, musisz niekończącą sie opowieść zakończyć
a propo.. mój facet, po każdym zakończonym swoim związku, wpychał swoją ex na ślubny kobierec w dość szybkim tempie.. a sam już prawie 3 lata buja się ze mną i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kebula
no ja jestem tylko o rok starsza i w sumie...przerwałam chwilowo edukację


Motywuj mnie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
lubiekaszke
To gdzie jest mój księciunio?


może sie jeszcze nie urodził szukaj a znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
kaszko, musisz niekończącą sie opowieść zakończyć
a propo.. mój facet, po każdym zakończonym swoim związku, wpychał swoją ex na ślubny kobierec w dość szybkim tempie.. a sam już prawie 3 lata buja się ze mną i nic
no i jaki z tego wniosek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okiej soryy:D ommmm ommm

jezu ja wystekalam zareczyny po 6 latach bo juz mnie wkur*&^&^ ze sie nic nie dzieje w moim zyciu :D no to zabral mnie daleko i wysoko- bo tak od poczatku mowil ze swoja ukochana zabierze daleko i wysoko i da pierdzionek :D no i dal- w paryżewie byliśmy- ja do końca nie wiedziałam gdzie lecimy :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium