SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
moje zawsze udane, tylko w tym roku to nie mam zadnej koncepcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
porandojin
he - lepiej niech przechodzaospę,jak są mali anie jakmoja siorka w wieku nastu i strasznie cierpiała


Ja tak swoją sis zaraziłam, ja miałam 8 ona 18 lat, ja po tygodniu pojechałam z babcia na wakacje a ona zostala z 40 stopniowa gorączka i bolesnym krostami na całym ciele ( nawet na języku miała o_O)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
moje małe już są po, przeszły w miarę. Ja miałam 6lat pamiętam jak siostra się chciała zarazić i nie wyszło za to brata zaraziłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Ja uciekam juz zjadłam wszystko co do ostatniego okruszka, trzeba by wracać do pracy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja nie mam ochoty jeść, bo mnie boli szczena i nie mogę zbytnio ust otwierać. Jedzenie to jakaś masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
To mój były po 4 latach (byliśmy 6) wyskoczył z pierścionkiem na rocznicę. Złoty z diamentami i szmaragdem i powiedział: "tylko sobie nie myśl, że zaręczynowy" Padłam


coz za czarujacy fragles,ja pierdziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
Ja nie mam ochoty jeść, bo mnie boli szczena i nie mogę zbytnio ust otwierać. Jedzenie to jakaś masakra.


luby Cie tym razem pobł?:D taki zart,przepraszam :D

ja w tym roku nie chce sylwestra:D bede spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziewczyny starajace sie o dziecko badz juz wystarane- co sadzicie o tym,ze jak sie stara to nie nalezy intensywnie trenowac? i co oznacza intensywnie- no bo moze dlateog mi owulacja zanikla?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium