SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
markoto
no niestety tak latwo sie nie zapomina, po takim numerze juz zawsze bedzie niepewnosc


wiem że się nie zapomina... dlatego trzeba siąść, wszelkie niuans omówic i wybrać: w lewo, czy w prawo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
dziewczyny da sie jeszcze zaufac drugiej osobie po czyms takim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
czikita, no jakieś 3,5 roku. Poszedł w tango jak byliśmy ze sobą "formalnie" jakieś 4 miesiące. Wcześniej 3 miesiące flirtowaliśmy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Madzianna87
dziewczyny da sie jeszcze zaufac drugiej osobie po czyms takim?


da! ale odbudowanie zaufania dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo zajmuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja ufam , nie mam wyjscia ale kontroluje i staram sie zapobiegac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Madzianna87
dziewczyny da sie jeszcze zaufac drugiej osobie po czyms takim?


Da się ale jest to trochę Syzyfowa praca. Baaaardzo łatwo zburzyć to co się odbudowało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
lubiekaszke
czikita, no jakieś 3,5 roku. Poszedł w tango jak byliśmy ze sobą "formalnie" jakieś 4 miesiące. Wcześniej 3 miesiące flirtowaliśmy itd.


no, ale miał jakieś tam wurzuty, więc sumienie chłopak ma. Oby tylko na starość się nauczył i takich nr, nie wykręcał... ale faceci to tak mają, że jak poczują %, to idą w ślepe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markoto
ja ufam , nie mam wyjscia ale kontroluje i staram sie zapobiegac :D


Ja też. Wiem, że wczoraj był grzeczny Ale kontrola musi być Mam nadzieję, że nie będziesz musiała zapobiegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
mi się wydaje, ze ja bym wybaczyła; bo szkoda zdrowia psychicznego, zeby się zadreczać zdrada partnera ale uważam, że po takim incydencie jest potrzebna poważna rozmowa i eh... relacje buduje się na nowo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium