SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
tylko ja właśnie nie mam zbytnio czasu na poprawki, bo znieśli nam przedłużenie sesji. A w dzień poprawki mam inne zaliczenie. I pewnie znowu jednego nie zdam Jak ja bym się cieszyła jakby mnie uwalili na tym semestrze i mogłabym z czystym sumieniem rzucić to w ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no to sa 2 wyjścia. albo się uczysz nieefektywnie albo za bardzo się stresujesz

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Chyba to drugie. Przerasta mnie fakt, że oprócz nauki na egzaminy i zaliczenia z wykładów i ćwiczeń muszę robić projekty, które mają po 80 stron obliczeń + rysunki konstrukcyjne... Oczywiście wszystko "w czasie wolnym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciezkie jest zycie studenta :D ale pociesze Cie ze pozniej nie jest lepiej:D takze ciesz sie tym co masz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, ostatnio jeden z prowadzących powiedział, że powinniśmy rzucić pracę
Moja szefowa celowo zatrudniła osobę uczącą się a teraz nawet nie mam szans żeby normalnie z pracy wychodzić. Tylko słyszę MUSISZ to zrobić. I tak siedzę czasem w pracy po 10-12h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhh no tak,ja patrze z perzspektywy studenta dziennego- to bylo zaj**iaszcze zycie! nie wyobrazam sobie jak mozna pracowac i studiowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dobra, koniec marudzenia Ostatni dzień @ to narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ale się cieszę, że idą święta Słooooneczko świeci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium