SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
delfinka - a kapuchą i grzybami lub z miechem - mam ślinotok;P

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
nooooo też, a niedługo będą uszka! ale takimi z serem i cynamonem oblanymi śmietaną z wanilią też bym nie pogardziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
hehhe i znowu o jedzeniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
A u mnie właśnie sernik w piekarniku, tym razem wypas - czekoladowo-kawowy na spodzie z dodatkiem orzechów laskowych i płatków owsianych. Już nie mogę się doczekac ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dziewczyny pytanie (a nawet kilka): możemy używać mąki nie tylko typ 2000 a też niższych, np. 1150?
Nie tylko mąka żytnia ale pszenna też?
Jakich mąk nie możemy używać?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
alhambra1970
A u mnie właśnie sernik w piekarniku, tym razem wypas - czekoladowo-kawowy na spodzie z dodatkiem orzechów laskowych i płatków owsianych. Już nie mogę się doczekac ...


Daj później przepis, proszę I zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Kaszka, to przecież nie jest tak, ze inna maka Cię zabije ;) Biała jest po prostu mało wartościowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
tak samo jak kurczak z wolnego wybiegu jest lepszy, ale fermowe też prawie każda czasem jada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No ja wiem, wiem. Ale chcę jeść jak najlepiej i łatwiej mi to wychodzi jak sobie mówię, że czegoś "nie mogę" Czyli każdą mąkę można ale im wyższy typ tym lepiej, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jakieś 10 lat temu miałam piasek na nerkach i pani doktor zakazała mi jedzenia czekolady i orzechów ziemnych Orzechów ziemnych nadal nie zjem a na czekoladę przełamałam się dopiero jakieś 3 lata temu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium