SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
preria
mam pakiet w enelmedzie wiec nie chce szukac kolejnego platnego lekarza...niby babka do ktorej chodze ma super opinie,zobaczymy od stycznia- obiecala sie mna porzadnie zajac


w enel-medzie w Atrium (ale chyba też w innych placówkach) pracuje jeden pan doktor ginekolog, którego naprawdę lubie - uprzejmy, opanowany, kompetentny
ja nie mam problemów z niepłodnością więc nie mam tego typu doświadczeń z nim ale kiedyś parę lat temu wstecz poprowadził moją koleżankę do ciąży a łatwo nie było w jej przypadku
a i nigdy nie czytam opinii w necie - ile osób tyle opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosik
preria
mam pakiet w enelmedzie wiec nie chce szukac kolejnego platnego lekarza...niby babka do ktorej chodze ma super opinie,zobaczymy od stycznia- obiecala sie mna porzadnie zajac


w enel-medzie w Atrium (ale chyba też w innych placówkach) pracuje jeden pan doktor ginekolog, którego naprawdę lubie - uprzejmy, opanowany, kompetentny
ja nie mam problemów z niepłodnością więc nie mam tego typu doświadczeń z nim ale kiedyś parę lat temu wstecz poprowadził moją koleżankę do ciąży a łatwo nie było w jej przypadku
a i nigdy nie czytam opinii w necie - ile osób tyle opinii



hej Kokos,a nazwisko tego pana?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Będzie, że robię reklamę - Arkadiusz Kijewski
Nie wiem czy ze wszystkimi pacjentkami lubi żartować (bardzo na poziomie) czy tylko z takimi ja ja, które lubią bardziej bezpośredni kontakt słowny ale bądź przygotowana, że atmosfera w gabinecie może być "luźna".... i nadal poważna i całkiem serio
Pytania, pytania - ja zawsze zadręczam go pytaniami i dostaję odpowiedzi (nie zawsze takie jakie chcę słyszeć... no cóż... człek nie młodnieje hahaha)

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2014-12-11 21:03:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok,dzieki,wytestuje jak mnie ta moja zawiedzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i co?wszystkie sie seksia pewnie? a ja ide spac bo sie zmeczylam treningiem, progresowalam tak jak kazalyscie i sie zmeczylam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja czekałam az małe wreszcie usną i Iron mena patrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz ugotowalam strawę na jutro i zaraz polegnę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swoją drogą jestem ciekawa ile przez świeta odrobię z tych pomiarów- u mnie tydzień bez wycisku to kilka cm w górę,masakra.....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium