SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
NIE, bo sie preria do tej doli przyzwyczai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AMiU
to może zróbcie sobie abstynencję tak na 3 miesiące - zero sexu, zero przytulanek i jak się potem rzucicie na siebie..... ;)


tez o tym myslalam,ale w moim wieku szkoda tracic 3 potencjalne owulacje :/ abstynencje to my mielismy jak bralam antyki- dzialaly genialnie- zero seksu-zero dzieckow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Malinowa, dobre!

ode mnie coś z mojej branży! popłakałam się na tym filmiku...

http://kwejk.pl/obrazek/2170645/pieprzyc-bhp.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie moge w pracy obejrzec tych linkow:( opowiedzcie mi o nich :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
w skrócie: jak nie ćwiczyc na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo to obejrze w domu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
O widzę ze proponujecie alkohol żeby sex się udał ;) może spróbuję bo moje libido leży i kwiczy :).nawet mąż mnie o zdradę podejrzewa bo zbyt chętnie jadę na silwnie a do łóżka to tirem trzeba mnie zaciągać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Malinowa- świetne!!! hahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale wiecie co.. u mnie też libido mocno w dół poszło.. i to już dłuższą chwilę trwa.. nie to, że się migam od sexu, bo nie, ale szybko oddaje się w ręce Morfeusza wieczorami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
julinka39
O widzę ze proponujecie alkohol żeby sex się udał ;) może spróbuję bo moje libido leży i kwiczy :).nawet mąż mnie o zdradę podejrzewa bo zbyt chętnie jadę na silwnie a do łóżka to tirem trzeba mnie zaciągać ;)


witaj w klubie!
u mnie stan jest na tyle niepokojacy ze jakos dzieciaka mamy zrobi a placic za in vitro albo inseminacje nam sie poki co nie usmiecha;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium