SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Gdy mikolaj przypakuje, razem z lejdis pospamuje &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
W sumie kierowalam sie tym, ze w zakwasie kwasna Ale za pozno na rozkminki... Gulasz zjedzony. Zageszczony skladnikami bez maki. W sumie musial sie troszke dluzej pogotowac, zeby trochu wiecej wody wyparowalo. Geniusz mnie natchnal. Hrhr

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laski, gulasz zagęszczajcie mąką ziemniaczaną. Wystarczy naprawdę odrobina, a nie ma wpływu na smak i wygląd sosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dokładnie:
mąka ziemniaczana - ale tylko w małych ilościach gdy dodamy jej dużo nasz sos zrobi się zbity i galaretowany,
redukcja czyli długie gotowanie na wolnym ogniu, woda odparowuje pozostawiając części stałe, esencję,
można też połączyć mąkę pszenną z mąką ziemniaczaną i obie dodać do sosu, zamiast pszennej używałam też owsianej było ok
gryczanej i żytniej nie używałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej Spamiki, ja dzis zdechłam na treningu..zamiast progresu regres spowodowany a) 7 godz logiki w szkole, b) 4 h w sklepach spedzonych na lataniu za bluzką dla mamy oraz c) tlumem i smrodem na siłce..poracha przez wielkie P,jestem i wykończona i wkurzona ,wrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Hallo dziewczyny wstawac!!! juz poniedzialek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
cześć ja po niedzieli leniwej nie moge się pozbierać czego trzeba wstawać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Hej!! Ja zaraz ruszam do Łodzi, na koncert Lennego!! Mam nadzieję, że się odbędzie ....;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja sie w niedziele zmobilizowalam na trenieng barkow i troche rowerka :) za to w sobote stalam 11 godzin przy pieczeniu i zdobieniu piernikow - dobrze ze to tylko raz w roku sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hoho Markotko,to i trening nóg mialaś przy zaglądaniu do piecyka ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rozklad btw przy redukcji? proszę o pomoc i porady

Następny temat

Hej ho hej ho na siłownie by się szło.. :)

WHEY premium