SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12384
Powodzenia. Jestem na podobnym etapie tyle że ja redukuje ze 124kg na razie spadło 6kg w 7tygodni z czego przez pierwszy miesiac nie ćwiczyłem. Pierwsze dwa tygodnie na siłowni to totalna masakra i zakwasy trzymające po 3dni. Jak nie ma takiej gąbki/pianki na gryfie to po przysiadach tez mnie boli tak kostka na karku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 469
nie wyglądasz źle szybko ci to zleci za 5 miesięcy nie będzie śladu po tym brzuchu
powodzenia życzę
nie ma nic prostszego niż pozbyć się 25-30 kg - gorzej to potem utrzymać

Zmieniony przez - Klaus1973 w dniu 2012-02-08 15:47:46

Sam układam sobie dietę - jak na razie idzie dobrze.(oczywiście wszystko dzięki koniu151)
Nadzór nad ćwiczeniami na siłowni sprawuje rickson Piotr Juskowiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiadomki włączyłem, będę obserwował postępy. Wydaję ci się, że to jest dużo jedzenia, bo masz metabolizm spowolniony, ale tak jak i z czasem będą mniejsze mikrourazy po treningu tak i on się rozpędzi :) Co do papryczek to coś takiego: https://www.sfd.pl/Papryka_faszerowana_NAJELPSZA_POD_SŁOŃCEM_!-t592433.html? Życzę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Również życzę powodzenia i będę śledził.

Bardzo fajnie Ci wyszły te omlety. Domyślam się, że najpierw ubiłeś jajka, potem dodałeś żółtka i na patelnię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Muszę coś sprostować. To moja lepsza połowa robiła, ale zdjęcia to mi wyszły :) Robiła wg przepisu https://www.sfd.pl/[video_przepis]_naleśniki_low_carb_by_koniu151.-t477301.html z tym, że składniki wg rozpiski Koniu151 a nie wg przepisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dzień 3 Dieta + trening.
Z powodu treningu do południa kolejność posiłków została zmieniona (na rozpisce od Koniu151 jest inaczej).
7:00 Śniadanie
Ryż basmati, morszczuk pieczony zamiast łososia dzwonka, sałatka warzywna z 20ml oliwy z oliwek. Dodatkowa oliwa ze względu na zmianę ryby.
10:30 Trening, opis później.
12:15 II Śniadanie
Ryż basmati, morszczuk pieczony zamiast łososia dzwonka,
15:00 Obiad
Pieczywo pełnoziarniste, jajka, puszka tuńczyka tuńczyka, 2 plasterki sera żółtego(grzanki – chleb maczamy w jajku, smażymy bez tłuszczu na wolnym ogniu, tuńczyka podsmażamy z czosnkiem, przekładamy serem na chlebie)
17:30 Znów posiłek który miał być w innej porze.
Kanapki ze schabem ze śliwkami

20:00 Kolacja
Miał być pstrąg wędzony 200g,był łosoś wędzony sałatka warzywna

Nie mieszczę tego !!!!
Stwierdzam, że nie jestem fanem łososia, grzanki też mi nie weszły, za suche, chyba że pomidora dodam następnym razem.
Jak dla mnie za dużo tego jedzenia, jestem dzisiaj bardzo pełny, za bardzo
Trening.
Miałem wielkie obawy czy dam radę iść na trening, ale żona przygotowała produkty do dnia z ćwiczeniami i wyjścia nie miałem. poszedłem sprawdzić siłownię Active Fitness. Oczywiście instruktora nie było. Ciasno, mało miejsca i sprzętu, tylko dwie bieżnie, dwa rowerki, ciężko zrobić rozgrzewkę, sprzęt był zajęty. Ćwiczenia ustalone dla mnie przez Koniu151 są na dzień dzisiejszy za ciężkie. Zmniejszam ilość powtórzeń, niektórych ćwiczeń nie wykonywałem gdyż nie miał mi kto ich pokazać. Będę wykonywał w piątek.
Zrobiłem:
Rozgrzewka 15 min na rowerku
Przysiad ze sztangą z przodu, 2x10 ale już z ciężarami, na suwnicy
Przysiad ze sztangą z tyłu, 2x10 z ciężarami na suwnicy
Wiosłowanie sztangą nachwytem, 2x15 gryfem, stawiałem na jakość ćwiczenia
Uginanie ramion z hantlami 2x15
Na koniec 20 min na bieżni, jedyny orbiterek był zajęty :(
NIE ZROBIŁEM
Pompki na poręczach-NIE MAM NA TO SIŁY
High Pull - NIE UMIEM
Pożyjemy zobaczymy, poniżej kilka fotek jedzenia.














Zmieniony przez - Mopi w dniu 2012-02-08 22:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
z suwnicą się pożegnaj, tylko wolne ciężary
nie ma być wygodnie, ma być skutecznie

suwnica wymusza nienaturalny ruch, a nienaturalne ruchy grożą kontuzją, dodatkowo technika przysiadu na suwnicy dużo różni się od wolnego ciężaru,

akurat nie uwierzę, że po 3 ćwiczeniach nie da się zrobić kolejnych chociażby na minimalnym ciężarze
co do ćwiczeń których nie wiesz jak wykonać, od czego jest internet i youtube? wpisujesz nazwę ćwiczenia i masz mnóstwo filmów

co do pompek na poręczach, przy fazie pozytywnej wyskocz nogami a negatywną rób jak najwolniej

co do niemieszczenia jedzenia, zobaczysz co to znaczy nie mieścić jedzenia na masie

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
dzięki za info, niestety, ale na obydwu siłowniach nie ma warunków do robienia przysiadów bez suwnicy, brak asekuracji. Pamiętaj, że byłem drugi raz w życiu na siłowni. Niestety, ale z netu, a w szczególności YouTube niewiele się dowiedziałem, znam takiego co się niby nauczył dom tynkować z YouTube. W piątek idę na inna siłownię, może tam ktoś mi pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
ale Ty masz robić pełne,technicznie poprawne przysiady
w okreslonym zakresie powtórzeń(bez upadku mięsniowego)
więc o jakiej asekuracji opowiadasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium