SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Rocky
__Logan__
Rocky
Proponuję nie dodawać w ogóle mleka bo po pierwsze masa wraz z nim jest zbyt rzadka, a po drugie nie jest ono zbyt dobre jak powszechnie wiadomo.


Mleko nie jest zbyt dobre? Bzdura, jest zaj**iste.



To co powiesz na to: https://www.sfd.pl/Mleko_raz_jeszcze_:_biały_zabójca!!-t136414.html  i https://www.sfd.pl/Pij_mleko,_będziesz_kaleką-t318429.html
Sam nie wiem w co wierzyć ale skoro tyle tego złego o mleku na sfd to wolę unikać.


Zobacz z ktorego roku to sa posty a potem zajrzyj do dzialu badania naukowe po aktualne informacje.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3951
Ja mieszam dwa jajka, 100 g owsianych (wcześniej zalewam wrzątkiem na 5 minut i odsaczam na sitku) + jakiś owoc najczęściej banan albo pomarańcza, latem na pewno zastąpię sezonowymi owocami.
Taką masę przelewam na patelnie (akurat mam w domu taką do naleśników, wiec jest łatwiej potem przewracac), smażę po pare minut na oliwie z kazdej strony i gotowe :)

Zmieniony przez - Hawk 89 w dniu 2012-04-11 17:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 232
pierwszy się nie udał :D
a to 2:





Zmieniony przez - KosaPOWER w dniu 2012-04-18 10:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 723 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14997
Dodac warto rodzynki i inne rodzaje suszow:) plus zmielone orzechy, dodaje jeszcze otrebow i wychodza pyszne i zdrowe:)

jjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
dziś robiłem i bardzo fajna odskocznia od mojego standardowego śniadania. Od czasu do czasu będę szamał na bank.

Zmieniony przez - seoi w dniu 2012-04-20 09:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
dziś próbowałem i mega pozytywne :) polecam z dżemorem ^^

"train hard or go home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3547
zrobiłem dziś swoje pierwsze placki.

50g owsianych, 10g rodzynek => zalałem wrzątkiem na 10 minut, później odsączyłem wodę i w misce dodałem jedno jajo oraz trochę cynamonu.
wyszło z tego 6 małych placków. całkiem przyzwoite i jakaś odmiana od codziennej michy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
robię ostatnio coś podobnego, tylko daję jeszcze rodzynki, wiórki kokosowe i migdały, bez miodu, wchodzi zaj**iście.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
Z jogurtem są pyszne. Z dżemem są za słodkie i zbyt suche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Ale dooobre :D w końcu coś innego ^^ ja wszamałem z jogurtem naturalnym i żurawiną :) SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium