SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Ja dziś robiłem na patelni i wyszło całkiem ok, tylko używałem oleju bo nie miałem akurat oliwy i martwił mnie fakt, że one strasznie olej wchłaniały i musiałem dolewać olej gdy robiłem nową serię na patelni. A polecam jako dodatek zmiksowany banan z jogurtem naturalnym ( posmarować te placki) Wypas ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
Hah, właśnie jak ostatnio jadłem placki to polałem je jogurtem zmiksowanym z bananem więc potwierdzam- dobre

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4885
zrobilem sobie i.... mhmmm zayebiste ;D polecam wszystkim sprubowac ;]

Moja galeria zdjęć : http://www.sfd.pl/Szanowny_fotki_do_oceny.-t709183.html 

Zapraszam!! No pain, No gain!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6725
Placki bardzo dobre i proste w przygotowaniu :) sog leci :) polecam kazdemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 938
placuszki eleganckie ;d biorę sobie do szkoły ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Rzeczywiście pychota w różnych kombinacjach. Polecam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ile , Ja się namęczyłem , żeby Mi wyszły te placuszki.
Kombinowałem z proporcjami , dodatkami , a problem tkwił gdzie indziej.
Po prostu miałem złą patelnię , odkąd kupiłem nową patelnię teflonową , placki wychodzą znakomicie.
Ja robię je tak :
100 gram płatków zalewam odrobiną wody , do tego 1 lub 2 jaja i dosypuje cynamon.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2352
Na pewno niedługo zrobię, już mam plan żeby takie placki szykować na wynos. SoG poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1782
tez zrobię placków na parę dni, mam nadzieje, ze nie beda kuły w podniebienie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Ja dziś robiłem je pierwszy raz ale zrobiłem zeka błąd bo za dużo wody nalałem do płatków i mi rzadka masa wyszła ale dało rado usmażyć i w smaku są boskie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium