SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
chodzi o to, że ja nie mam dostepu do siłowni nie mam w domu nawet hantelek. . .
ćwiczę treningiem domatora dla początkujących. Moje zapotrzebowanie to 2350kcal więc jak spożywam 5 - 6 posiłków to wcale nie jest mało. A poza tym,że ćwiczę to mi taki bęben na brzuchu urósł, że koszmar i to nie wiem dlaczego :(:( skoro dobrze się odżywiam i ćwiczę. . .

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
"chodzi o to, że ja nie mam dostepu do siłowni nie mam w domu nawet hantelek. . .
ćwiczę treningiem domatora dla początkujących. Moje zapotrzebowanie to 2350kcal więc jak spożywam 5 - 6 posiłków to wcale nie jest mało. A poza tym,że ćwiczę to mi taki bęben na brzuchu urósł, że koszmar i to nie wiem dlaczego :(:( skoro dobrze się odżywiam i ćwiczę. . ."

Zastosuj dietę redukcyjną i później dobierz inną dietę bo jak widać chyba na mase robisz.

Fajny pomysł zrobię sobie takie, łap sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
ja na redukcji robilem ten placek z 10-15 bialek jaj bez zoltek, wybijalem bialka wrzucalem platki, (tylko nie ubijac bialek bo wyjda bezy:P ) postaly jakies 30minut namiekly a pozniej lekko trzepalem tak zeby sie skladniki wymieszaly bo jak sie 10 bialek ubije na piane to pozniej ciezko go usmazyc nie mowiac o przewroceniu, oczywiscie kakao i cynamon, siemie lniane i otreby. Wlewalem na patelnie teflonowa na jednej lyzce oliwy smazylem pod przykrywka i bylo bardzo smaczne i nisko kaloryczne

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
ale numero uno jak dla mnie bylo zrobienie serka capri z jogurtem naturalnym i orzechami wloskimi i posmarowanie tym placka z duzo iloscia kakao jakies 20-30g w srodku, mowie wam mmmmmmmmm...

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
nie chce teraz na redukcje przechodzić, bo mogę stracę a już troche wypracowałem sobie. . . :( może jakos to powoli rozbiegam w wakacje jak będzie ciepło, ale wtedy i tak masy troche zginie :(

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
nie zaśmiecaj tematu bo to nie temat o Twojej redukcji tylko o placku jak go zrobisz to mozesz tu napisac cos o tym i juz nie odpisuj, ze cos tam cos tam... a z plackiem proponuje zrobic taki miks, zeby dodac jakies 10-15g cynamonu, okolo 10g kakao i posiekac gruszke + orzechy tak 25g gwarantuje ze przy kazdym kesie trafi sie kawalek orzecha :D i zrobic placka, naprawde bardzo smaczny wychodzi

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
ok soryy endorush masz rację nie będę już spamował . . .

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
świetna sprawa te placuszki :) zrobiłem wersje bez miodo -daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28684
Towoje placki apetycznie wygladaly ale na zjeciach wszystko ladnie wyglada

mleko to zbedne jest bo straszna woda wychodzi.. dodalem maki i jakos sie trzymalo smak nawet mi podchodzi.. nastepnym razem zrobie z pewnoscia lepsze. Sog leci

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19563
Dobra robota sog

Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej,
żebyś się obudził i przeprosił.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium