SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ja nie polewa oliwa na goracy teflon wylewam cala mase przykrywam malutki ogien i zerkam co pare chwil podnoszac pokrywke i wycieram ja szmatka bo para sie osadza i znow przykrywam potem potrzasam delikatnie jak widze ze juz git to zsuwam na talerz i potem lapka na druga strone,mi sie jeszcze nigdy nie rozwalil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
super to wyglada musze koniecznie wyprobowac.:)

robson16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Ja daje je po teflon :-] przykrywam pokrywką i super sie przypiekaja 0 tłuszczu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Dzis zrobilem troche mi nie wyszlym pod wzgledem estetycznym, ale smak byl jak najbardziej ok ;), dalem 150g owsianych 3 jajka troche cynamonu 3 lyzki miodu i na pol surower byly nawet pyszne , sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja też robię bez tłuszczu i nic się juz teraz nie rozpada,dobre są z żurawiną,jabłkiem i cynamonem,z odżywką białkową też robiłam bananową,ale nie były tak dobre,bo smak białka ogólnie nie podchodzi (zachciało mi się bananowego bialka )

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posmarujcie sobie masłem orzechowym, to dopiero bomb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
a ja dałem "troche" za dużo mleka, i koniec konców zalałem mlekiem i zjadlem jako zwykłą owsiankę z jajkiem w składzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2297
a płatki kukurydziane moga też być?

Torcida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bardzo, breja wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2297
;-( nie mam innych

Torcida

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium