SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Lol, ja robiłem bez mleka i właśnie myślałem, że będą takie chrupiące fajne, a wyszły jak placki ziemniaczane ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1609
Jak zrobilem bez mleka to ledwo zjadlem tego placka xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
te placki sa prze zaje...iste, sama oczywiście nie wpadłam na to żeby namaczac płatki owsiane, do tej pory miksowałam jaja z młatkami i lałam jak omleta na patelnie, jadalne to było, ale suche troche, przepis świetny, studensky zmieniłeś jakość moich śniadań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5651
cukier waniliowy zamiast miodu i rodzynki do tego
mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2121
Spodobały mi się te placki więc teraz one będą stanowić moje śniadanie (mam nadzieje, że przy diecie redukcyjnej można je jeść?). Tylko mam pytanie czy zamiast np. cynamonu można dodać banana do smaku i czy należy go tylko pokroić na plasterki czy jakoś ubić na mase?
No i czy mają być jakieś specjalne płatki owsiane czy jakieś zwykłe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Najlepsze płatki owsiane to chyba górskie, przynajmniej jak dla mnie, na redukcji myślę, że na śniadanie można je jeść spokojnie. Banana bym najpierw zmiksował z mlekiem i to dodał do płatków, choć jak pokroisz cokolwiek i tam dorzucisz to też będą ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
banana rozgniec wymieszaj z jogurtem i polej po placku zayebiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9694
studensky dawaj otworz jakas knajpke u mnie na osiedlu, bede co 3h wpadal!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
ej a byłoby ok gdyby zamiast 2 całych jaj to 1 całe jajko i z drugiego jaja samo białko, bo chciałbym żeby to nie miało tyle kalorii (655cKal) ,albo jak ktoś może zna podobny przepis na te placuszki, ale mniej kaloryczny, ponieważ staram się trzymać mojego bilansu czyli około 500cKal na jeden posiłek

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Dieta masowa i się ograniczasz do 500kcal na posiłek? myślę, że bez 1 żółtka by też dało radę zrobić spokojnie, tylko, że to marnotrawstwo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium