SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
wczoraj zrobilem z blyskawicznym jednego na probe bez mleka i sa za***iste ale nastepnym razem zmiele platki...jadlem z jogurtem i wchodza za***iscie i sa syte na maksa

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2716
Czy białko z płatków owsianych jest dobre? Bo jak nie to tu coś mało białka (3jajka to 18g). Ja jak robię placki to daję 2 jajka i 100g białego sera (razem 30g białka) i do tego jeszcze 150g płatków owsianych, czy to ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25201
białko z płatków owsianych na niską wartość biologiczną ( BV ) i ogólnie jest niepełnowartościowe jeżeli chodzi o aminokwasy.

To zależy od Ciebie, zapotrzebowania i ogólnej struktury diety / jako który posiłek miałyby być te placki. Zależy też czy wliczasz białka roślinne do diety.
Gdy robię je na śniadanie, stosuje większą ilość jajek. Twarogu raczej unikam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
STU idzie zrobić wersję z większą ilością białeczka ? Co dodać może kuraka, tuńczyka, twaróg ?

4 placki ze 100g owsa wyszły ?

Zmieniony przez - Sevrond w dniu 2009-08-22 20:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
placki masakra jadłem z powidłami , nie używalem mleka.pychaaaaaaa

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 311 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6003
Mnie na mleku smakują gorzej.

Człowiek to ogniwo pośrednie ewolucji: pomiędzy małpą a istotą myślącą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
na mleku sa lepsze tylko nie wlewajcie tyle ile student napisale tylko jakby to powiedziec max 2 50-tki sa zayebiste bez mleka troche za suche

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137
troche zamula ale poza tym bardzo smaczne i odzywcze

^.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
jak robisz chvjowe to Cie zamula

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie zrobilem wszystko jak trzeba lecz wychodzi takie cos jak jajecznica czyli nic sie kupy nie trzyma moze byc to spowodowane ze wiecej wody mialem or mleka??

I Jak nalalem do owsianych platkow wode to nie bylo co tam odcedzać
bo duzo nie nalalem a to wsiaka w 1min. Nie wiem czemu mi nie wychodzi : (((
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium