SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Ciekawe,jutro rano sobie zrobie. Zawsze jadłem platki z mlekiem ale teraz będzie co innego. Łap Soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
- trochę mąki,
- 100g płatków owsianych,
- 2-3 jajka,
- sól,
- woda gazowana,
- 2 czubate łyżki startego żółtego sera,
- 1 utarta cebula.

Mąkę z płatkami owsianymi, jajkami i solą dokładnie wymieszać. Dodawać powoli wody gazowanej do uzyskania odpowiedniej konsystencji, ponownie wymieszać i odstawić na jakiś czas. Dodać żółty ser i utartą cebulę. Wymieszać i smażyć na oleju jak placki ziemniaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
No nie powiem, całkiem w porządku to :) Tylko następnym razem będę musiał dodać mniej miodu bo 2 łyżki to było jak dla mnie trochę za słodko, plus jeszcze jakiś dżemik bo jak na razie jadłem bez dodatków, tak aby tylko spróbować ;]

Na śniadanie jak znalazł, łatwiej będzie wrócić do siłowni ze świadomością, że nie będę musiał już rano męczyć tego owsa z mlekiem Od poniedziałku ruszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
jak dla mnie przepis rewelacja, ostatnio zrobiłem całą miche i miałem na kilka śniadań, wcinam je z jogurtem naturalnym bo redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1369
robiłem, ale dodałem miodu gryczanego. Wnioski: nie dodajcie miodu gryczanego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
czy 20g miodu sztucznego wystarczajaco je oslodzi??czy malo?lepeij dodac miodu czy dzemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
20g to chyab troche wiecej niz lyzka o ile sie nie myle.

Dla mnie styka ale zalezy od smaku

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zrobie jutro na sniadanie i dam znac jak wyszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zrobilem tylko troche inaczej ale kozackie wyszlo
owsiane 50g
1 jajko
150g jablka
5g kakao
cynamon,gozdziki,gałka

jablka obieramy i kroimy wrzucamy do rondla zalewamy woda i gotuje az sie rozpadna dodajemy zmielone owsiane,i zestawiamy z ognia dodajemy kakao,cynamon mieszamy i odstawiamy ja odstawilem na cala noc
rano dodalem zoltko,piane ubilem i potem delikatnie polaczylem i na teflon ok.6min z kazdej strony w srodku geste i wilgotne na zewnatz ladnie sciete pyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Jadłem tak jak Studensky podał, spróbuje raz jeszcze, ale teraz ubije białka, zobaczymy jak wyjdą.

Ogólnie wychodzą dość suche, więc j.naturalny jak najbardziej sie nadaje jako dodatek.

No one likes us.. we don't care

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium