SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki owsiane

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 273415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
3 dni spokojnie, więcej nie sprawdzałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 222
mi wyszła jajecznica : DDD ( z powodu ze wsypalem cala mase na patelnie ) : D smak bardzo dobry :D pomimo nie zrobienia plackow ; ppp

Bądź silniejszy, a będziesz miał rację

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
oprócz miodu dodajcie jeszcze startego banana do tych placków, smak się zarąbisty robi, miększe są, i szybko ze smakiem wchodzą

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 644
dla mnie bomba, bo nie lubię płatków z mlekiem na śnaidanie
SOG

BTW: ja dodaje jeszcze rodzynki, zastanawiam się tez nad suszoną żurawiną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja dawalem zurawine, rodzynki albo skorke pomaranczowa i jest ok. Generalnie nalezy sie kierowac zasada, ze mozna dodac wszystko na co mamy ochote.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
Wczoraj probowalem zrobic, i mi kurde nie wyszlo, chyba dalem za duzo mleka albo za slabo odcedzilem wode na poczatku, bo po prostu przypalaly sie a byly jeszcze takie rozlazle, ze nie dalo rady ich obrocic, no i smazylem na oleju zwyklym, ale to chyba nie stanowi.

Raz Dwa Pięc Siedem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
Zrobilem dzisiaj i rewelacja, jak komuś wychodzi jajecznica to dolewajcie mniej mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
ZwT - zle proporcje.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
Jak komuś wychodzi jajecznica to nie dawajcie mleka poprostu.Ja robie tak sypie platki do miski zalewam wrzatkiem na chwilke odczedzam dozucam jaja i miod , odstawiam na chwile .Pozniej patelnia oliweczka i pieczemy ;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
sog leci... jak wejdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka a'la Gyros

Następny temat

Surówka

WHEY premium