SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
trener dzis dzwonił i mówi że przeliczył moje kalorie na ketozie i doszedł do wniosku że będzie za mało i moze mięcho leciec to kurę w każdym posiłku zwiekszamy do 400g 2400g dziennie, no no tego jeszcze u mnie nie grali hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O kutwa Powodzenia. Hurtownia się kłania chyba bo sklepowa cena Cię zabije 15kg na tydzień

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
2400g kury ~ 500g białka

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ło kvrwa, a ludzie mi mówią, że ja dużo mięsa jem

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 1973 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69341
manieczki8 powiedz ile wykonywales aerobów do tej pory??? w jakich porach?? po silowni, naczczo?? i ile sesji tyg ??
pozdro i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Mięsa sporo, ale tylko na 6-7 dni tak będzie, jedynie do zawodów. Wczoraj kupiłem 15kg po 13,99zł wiec nie ma jeszcze tragedii. Najgorzej było to wszystko wczoraj po porcjować i powycinać syfki

zolo333 - różnie to bywało. na początku tylko po siłowym 30minut, później tylko na czczo, zaczynałem od 30 doszedłem do 1h dziennie. Był też okres gdzie robiłem (krótko) 2 x dziennie, 1h na czczo i 30min po treningu. Teraz już lżej - 45-1h po treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
14.03.2013 PLECY

Wczoraj sam byłem w szoku, zrobiłem krótki trening, ale takiej formy jak wczoraj to jeszcze w życiu nie miałem. Żyła na żyle, pompa masakryczna, plecy olbrzymie. Wyglądałem już jak PRO

Nigdy w życiu tak bardzo nie byłem zachwycony swoją formą jak wczoraj. Ogólnie forma polepsza sie z dnia na dzień. Schodzi woda i wygląda to pięknie Tak jak kiedyś mówiłem, że miejsce w finale to będzie sukces, tak teraz uważam sam osobiście, że będę walczył o podium!!!

Jestem zadowolony, zmotywowany, wszystko idzie tak jak powinno, a będzie jeszcze lepiej Wczoraj dostałem jakby nowych mocy

PLECY:

- podciąganie na drążku - 4 serie po 12 ruchów
- martwy ciąg - 4 serie po 12 ruchów 80kg
- podciąganie w opadzie na maszynie - 100/140/100/60kg wszystko po 12 ruchów
- ściąganie wąsko podchwytem na hamerze - 70kg - 3 serie po 12 ruchów

Na koniec jeszcze 45 minut aerobów - 25min na elipsie i 20 minut na rowerze siedząc. Puls w granicach 140-150.

W nocy wstawałem dziś 6 razy na siku Wczoraj wypiłem ponad 12L wody, dziś będzie podobnie.

Od jutra węgle ucinam do 1 worka ryżu na cały dzień no i 2,4kg kury tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a ja Ci to mowilem ze tak bedzie od poczatku... widac bylo ten potencjal...
mysle ze bedziesz walczyl o zwyciestwo a pudlo jest Twoje ... miejmuy nadzsieje ze wygrrasz kategorie jak i open powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dzięki za wiarę Tomek! Przyda się trochę otuchy na pewno hehe.

Właśnie jestem pierwszy raz na ketozie. Nigdy wczesniej nie miałem dnia z węglami na 0 Czuję się ok bo leci sporo mięcha i delikatnie więcej tłuszczu w 3 pierwszych posiłkach. Woda non stop jest ładowana w sporych ilosciach. Dziś znowu dokupiłem torbę slodyuczy i różnych czipsow, zona puka się w czoło i mówi że ja teogo w polowie nawet nie przerobie... ale ja lubię mieć w zapasie niż poźniej gdzieś ganiać

Dziś pierwszy z 3 ostrych treningow, dwie partie na trening i an koniec jeszcze z 30min aero. Ale to opisze dokładnie po powrocie późnym wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
No ja ciebie podziwiam i wierze ciebie Mariusz !! rozwlisz konkurencje, zaslugujesz n to !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium