SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to forma bedzie jeszcze lepsza konkretny zestaw suplementow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wrzucę niedługo jakieś świeże foto, żeby sprawdzić jak to się zmienia.
Co do supli to zestaw idealny, do tego jem jeszcze tricreatine malate na czczo 5g i przed treningiem 10g.

Białka Hi Teca w smaku ok, rozpuszczalność idealna. Polecam wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Oczywiscie, ze rewelacja. Do mnie wlasnie wczoraj dotarly suplementy na ktore tak czekalem:) i dzis trening z Nitronium naprawde mega rozpuszczalnosc 10/10 smak 10/10 i trening 10/10 a zaczolem od 1 miarki poniewaz chcialem sprobowac, jutro dam 2 poniewaz nie czulem zadnego mrowienia ale bylo czuc energie, pompe i trening naprawde poszedl mega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to będe musiał wypróbować to cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
05.11.12. KLATKA, BICEPS, BRZUCH

Ciężary nie były jakieś nadzwyczajne... Trening co prawda jest szybki i intensywny bo z dużą ilością powtórzeń, ale jeszcze z 3 miesiące temu jechałem na sporo większym obciążeniu.

Teraz wszystko opiera się na 12 powtórzeniach - nie ważne ile kilogramów na sztandze - zawsze 12 musi być zrobione.

KLATA

- wyciskanie na skosie sztangą
80kg - 12 ruchów
90kg - 12 ruchów
100kg - 12 ruchów
100kg - 12 ruchów

- wyciskanie na płaskiej sztangą
100kg - 12 ruchów
100kg - 12 ruchów
90kg - 12 ruchów
90kg - 12 ruchów

Musiałem zredukować ciężar bo klata tak się spompowała, że nie było z czego już ciskać

- rozpiętki na skosie hantlami
20kg na rękę - 12 ruchów - 4 serie ze spięciem na górze

- butterfly
połowa stosu na maszynie - 12 ruchów - 4 serie - mocne rozciąganie klatki i przytrzymanie na koniec

BICEPS:

- sztanga prosta
50kg - 12 ruchów - 3 serie
70kg - 12 ruchów - 1 seria - tutaj mnie poniosło trochę. Oczywiście nie było to czysto technicznie wykonane, ale dziś łapa odczuwa hardcorowe obciążenie.

- młotek hantlami na stojąco oburącz
20kg na rękę - 12 ruchów - 4 serie - powoli i dokładnie z przetrzymaniem i spięciem

- ściąganie linek na bramie
7,5kg na rękę - 12 ruchów - 3 serie - tutaj już tylko lekka dopitka małym ciężarem.

Na koniec brzuch - 2 ciężkie ćwiczenia w super serii - ciężkie tzn dużymi ciężarami. Jeżeli na maszynie, to ciężar maxymalny

Dziś rano poleciała też dawka cardio - 30 minut rowerka o 6 rano hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a jakie planyu startowe cala wiosna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nastawiałem się tylko na debiuty, ale skoro niecały miesiąc później są MP to może warto i za jednym zamachem zahaczyć o MP, a nóż coś z tego wyjdzie i uda się powalczyć chociaż o finał Co będzie później to się okaże już w praniu i będzie uzależnione od formy i funduszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powiem z mojego doswiadczenia jedz po calosci gdzie sie da przyda sie obycie ze scena i wazne zeby sedziowie cie poznali i rozpoznawali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
O widzisz, bardzo cenna rada, dzięki!
Skoro zdecydowałem się w to wchodzić to nie będę kończył na jednym starcie, coś tam sobą reprezentuję, nie jest jakoś najgorzej, a przecież może być tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Zgadzam sie z Tomkiem, forme masz naprawde dobra takze na Debiutach mozesz sie ladnie zaprezentowac, i pociagnac na kilka imprez.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium