SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Z kuferka prawie nic heheh, nie dałem rady, jadłem tylko lody, swojskie wafelki, czipsy, desery sobie robiłem z bitą śmietaną lodami, szarlotką i czekoladą. Nie było miejsca gdzie to upychac. Jadłem coś słonego, za chwilę coś śłodkiego, za 30 minut schemat od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
dobry wywiad przeprowadzony przez samego słodka :) no to teraz czekamy na wpiski do przygotowań do MP :) nie ma czasu na odpoczynek, powodzenia!

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
Maniek w wywiadzie mówiłeś, że wyszedłeś z wagą 86kg, nie lepiej było by faktycznie wyjść do 85kg na MP ?
przez 4 tyg. raczej za wiele chyba sie nie zdziała na +, jak to jest Twoim zdaniem i w praktyce, rozmawiałeś o tym ze swoim trenerem?? bo na MP zapewne konkurencja jeszcze mocniejsza bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dziś mam spotkanie z trenerem właśnie też w tej kwestii. Będziemy obmyślać strategię. Ogólnie to nikt z nas się nie spodziewał tej wagi. Mój ziomek miał mieć 87, a tam na ważeniu pokazało 81,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
to ładnie poleciało, a taka roznica przy formie jak na zawodach to juz bardzo duzo jak widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ale on z tą wagą był 2 hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mariusz to nie waga zdecydowala a noty sedziow ...
forma dobra nogi troche dojda i bedzie dobrze ale pomysl nad 85 czy to nie bedzie lepszy wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dziś będę wszystko wiedział to na pewno napiszę jakie plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
fakt ze waga to nie wszystko ale jezeli bedzie podobny poziom w formie startowej to te pare kg moze zrobic duza roznice tym bardziej na takiej imprezie jak MP , tak mi sie wydaje patrzac na to oczami zwykłego kibica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jeszcze foto z Musculara




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium