SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Powiem ci szczerze że twoja sylwetka jest odzwierciedleniem moich marzen. Mamy ten sam wzrost i podobną genetyke chodzi mi tu o układ i ksztalt miesni. Zycze sukcesow i mam nadzieje ze tez kiedys sie zblize to takiego wygladu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Oj już nie przesadzajmy, to jeszcze nie jest to czego oczekuję, aczkolwiek chyba jest to jednak moja życiówka. Mam jeszcze sporo czasu i wierzę, że dużo poprawię...

Wystarczy chcieć, ciężko trenować i dobrze jeść - w dodatku systematycznie. To niby wszystko i niby takie łatwe, ale ostro potrafi hartować człowieka.. Ja teraz źle się czuje jak zjem coś dupnego, to samo jak nie zrobię aero. Jak mam rano aeroby to spać nie mogę bo doczekać się nie mogę ranka żeby aeroby trzasnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
No ja akurat za aerobami nie przepadam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
Wystarczy chcieć, ciężko
trenować i dobrze jeść - w
dodatku systematycznie- i zapomniałeś dodać że trzeba mieć pieniądze, gdyż to jeden z najważniejszych czynników w tym sporcie.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Niestety, tutaj kasa spływa jak deszcz w rynnach... Ale coś za coś, trzeba w siebie zainwestować, żeby później móc zbierać owoce swojej pracy. Ja to traktuję jako inwestycję na przyszłość, inwestycję w biznes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Ja rowniez, szkoda tylko, ze np Polscy pilkarze zarabiaja takie pieniadze jakie my wydajemy na zarcie i suplementy a oni za przeproszeniem na d*****. Bo taka jest niestety prawda... jeszcze zeby cos nam za to dawali, ptfu daja tylko wstyd...jak dla mnie Polska pilka powinna zniknac, wiecej pieniedzy zostalo by w panstwie i moze wkoncu by zauwazyli taki sportowcow w ktorych warto inwestowac jak my. Przykladem tego jest Robert Piotrkowicz czy tez obecny Marek Olejniczak, nie wspomne juz o legendach, nawet zywych takich jak Pan Mirosław Daszkiewicz. Ale nie lepiej w gowniany futbol...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wczoraj plecy...

Miały być filmiki, ale partner zapił, przyszedł skacowany i nie chciało mu się nagrywać filmików

Wczoraj po treningu miałem chyba z 1,5 metra długości w plecach Zapuchłem jak świeżak, trening wszedł pięknie, ciężary dalej trochę większe niż w poprzednim tygodniu.

Zważyłem się, na wadze pokazało 95,4kg przy niskim otłuszczeniu. Nie wiem jak to będzie po pozbyciu się wody, ile tam dokladnie mi poleci tego wszystkiego, ale nie chciałbym aby w dniu zawodów było 91 kg, bo będę musiał lecieć w wyższej kategorii jako jeden z najlżejszych... Najlepiej startować tak, aby być najcięższym w swojej kat. wagowej.

14.11.12 PLECY + TRICEPS

Plecy:

- podciąganie na drążku
4 serie po 12 ruchów - nachwytem szeroko

- ściąganie drążka wąsko do klatki z góry, podchwytem
65kg - 12 ruchów
75kg - 12 ruchów
85kg - 12 ruchów
95kg - 8 ruchów (+ dobita mniejszym ciężarem do oporu)

- podciąganie sztangi w opadzie podchwytem szeroko
80kg - 12 ruchów
100kg - 12 ruchów - 3 serie

- wiosłowanie w wąskim chwycie na maszynie siedząc
70kg - 12 ruchów
80kg - 12 ruchów
110kg - 12 ruchów (cały stos - tutaj zakład o szejka poleciał z kumplem, który nie wierzył, że dam radę hehehe)
80kg - 12 ruchów


TRICEPS:

- ściąganie linki z góry
22,5kg - 12 ruchów
25kg - 12 ruchów
27kg - 12 ruchów 2 serie

- poręcze
4 serie po 12 ruchów - dawno nie robiłem, pięknie przypuchł tricek

- linka zza głowy
30kg - 12 ruchów - 4 serie

Dobiłem się jeszcze hantelką jednorącz do oporu. W łapie chyba 50centów się pojawiło tak mi spuchły hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
A tutaj śniadano dzisiejsze i wyprawka do pracy - monotonia...






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
To niezly ten partner :D co tam masz obok jajek? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Zmielone płatki owsiane. Mieszam rano 10 białek, 100g płatków, 15 g C6 dla smaku i zalewam wodą. Wszystko miksuję i wypijam na szybko. Wrzucam jeszcze na koniec 3 łyżki oliwy i zagryzam jabłkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium