SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
plecy moj ukochany trening ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manieczki jak wygląda ostatni posiłek? 10białek w śniadaniu, zostaje jeszcze 10 z tego co pisałeś wcześniej. Kolacja podobna do śniadania? Wcześniejsze 4 posiłki kura i ryż :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Kolację trochę zmieniłem jak dołożyłem kazeinę. Zamiast 10 jajek, gotuję 5, dodaję 45g kazeiny z Hi Teca i wszystko mieszam w blenderze. Do tego 25g platków i 10ml oliwy na koniec. To przed samym snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dodaję kilka fotek do porównania z ostatnimi... Według mnie spora poprawa na brzuchu, pojawiły się żyłki i widoczne są już skośne brzucha. Dół i bok klatki bardziej wyraźne, nogi też już się poprawiają... Jeszcze z 2 miesiące i powinno być dobrze, na scenie nogi muszą być już zrobione na fest!












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
jest z ciebie niezla bestia w pozytywnym tego slowa znaczeniu oczywiscie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
fajnie a jaki masz wzrost i wage na chwile obecna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
175cm i waga stanęła na ok 95kg Po ładowaniu w weekend 1 kg wpada zawsze i przez tydzień jest zbijany

Na razie jeszcze bez żadnych spalaczy jadę, same aero i dietka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
a ile krecisz aero w tyg i ile czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
5 razy w tygodniu po 30 minut, zawsze na czczo. Chciałem dołożyć troche minut, albo robic codziennie ale trener zabronił i powiedział że to za wcześnie jeszcze. Naszła mnie taka myśl bo jakoś wydaje mi sie, że po ładowaniu trochę brzuch podlało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ja po ładowaniu też miałem zawsze takie uczucie.. a prawda jest taka, że chyba sobie dobieramy do głowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium