SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czytałem w necie, że aeroby można podzielić pod względem tętna na strefy. Cardio i fat burning w zależności od tego jaki %HRMax utrzymujemy.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to tak, niby najlepszy przedział to 130-135. Ja zazwyczaj tak właśnie robię, czasami podjeżdżam do max 140 to zalany jestem potem do tego stopnia, że aż leje się po nigach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
naprawde nie ma co narzekac bo jest dobrze mysle ze bedziesz sie liczyl mocno.. ale to oczywiscie trxzeba cie zobaczyc na zawodach na tle konkurencji...

a jakie plany odnosnie startow poza debiutami?? mp ??? ifbb czy nac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Plany są ambitne, ale będzie cięzko utrzymać tą diete.. Już wymiękam powoli, a dziś miałem lekkie załamanie. Aero leci dużo, żarcia leci za mało.

Po debiutach chcialbym spróbować się w MP w kwietniu IFBB, zależy jak pójdzie. No i po tym w maju ewentualnie w NAC. We will see...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
19.02.2013. Nogi

Wczoraj pierwszy dzień poważnego kryzysu. Cały dzień siedziałem wypompowany, marzyłem tylko o tym aby położyć się do łóżka. Pospałem godzinkę, wstałem jeszcze bardziej głodny i wk***iony. Po zjedzeniu "zaj**istej" rybki nie wytrzymałem ciśnienia i zjadłem z 6 kawałków czekolady. Niestety był to błąd, wzdęło mnie niesamowicie i brzuch mnie zaczął maksymalnie boleć. Miałem jakieś kłucia.

Wkurzony jeszcze bardziej, z jeszcze gorszym samopoczuciem pojechałem na siłkę. Nogi strzeliłem w 35 minut. W nerwach seria leciała za serią, mimo wszystko moc była jak już się rozkręciłem. Później karne 30minut na orbitreku, po 4 minutach kolka, ale jakoś przełamałem sie i dokończyłem ten trening. Położyłem się wcześniej spać, aero z rana dziś akurat nie miałem to teraz czuje się delikatnie lepiej. Ale ogólnie psychicznie jestem już wypalony, sam nie wiem na co mi te męki. Chce mi się coś zjeść normalnego, pizzy, hamburgerów, słodyczy, ale jak pomyślę że zaj**ię pół roku przygotowań na ostatniej prostej, to odchodzi mi chęć na jedzenie.

NOGI:

- uginanie podudzi leżąc - 5 serii - w ostatniej cały stos z dropem
- zginanie w siadzie - 5 serii - 3 normalnie, w 4 duży ciężar z dropem, w 5 serii mały ciężar i ilość ruchów do oporu
- wyprosty w siadzie - 5 serii - 3 normalnie, w 4 duży ciężar z dropem, w 5 serii mały ciężar i ilość ruchów do oporu
- siady - 4 serie 110kg - 12 ruchów w każdej.


Łydka na orbitreku zrobiona, kilkanaście minut na palcach robi lepiej niż cały standardowy trening łydki

Dziś jadę skacić całą łapkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak zj.ebiesz tą formę to przyjadę do Ciebie i zrobię Ci szota z najbardziej bolącego undera w łydki

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-20 11:21:52

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Już kalorie dostarczone z czekolady oddałem na orbitreku

Nie wiem jak inni to znoszą. Ale to zapewne przez małą ilość tłuszczu. Samopoczucie jest do bani. Nigdy w życiu nie czułem się taki wypompowany, przetrenowanie przy tym to małe piwko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402274
nie bede pisałe ze wiem jak to jest bo nie wiem i w sumie nie chciał bym wiedziec
ale moze za duzo tez o tym myslisz, mysl o pozytywach, o tym dlaczego to robisz, ile juz pracy to włozyłes i jaka nagroda czeka Cie za te wszystkie wyrzeczenia
wytrwałosci zycze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I jak dupeczki będą piszczały! Akurat wtedy kiedy żona nie patrzy

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-20 13:44:02

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Żona jedzie ze mną, więc będzie na bieżąco nadzorować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium