SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - przygotowanie do startu

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nawet ja na debiuty jade Do zobaczenia!
Jesli piszemy o tych w Ostrowii Mazowieckiej.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-09 11:01:26

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to dużo nas tam będzie W końcu okazja do zapoznania się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manieczki a jaki rozklad b/t/w masz na masie? bo kiedy widze twoje fotki to zawsze w formie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Na masie coś koło B3,5g/T1g/W4-5g. Ale nigdy nie trzymałem się schematów, nie potrafiłem też być wytrwałym w tym co robię. Dopiero od roku gdzieś przywiązuję największą uwagę do jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
09.02.2013 Barki, łapka

W sobotę pobudka o 9:00, wyspany, zregenerowany, cardio 1h, wrzuciłem 500g wołowiny w dwóch posiłkach zamiast kury i na wadze przed treningiem znowu 94kg

Wiedziałem, że to niemożliwe, że tak szybko waga poleciała. Ale w piątek trochę delikatnie podbiłem tłuszcz, zamiast 10ml w 2 ostatnich posiłkach, zrobiłem po 15ml. W sobotę już normalnie, niedziela tak samo.

Trening to męczarnia, co prawda robię szybko i intensywnie, ale ciężary małe i po każdej serii zasapany jak po maratonie.

Barki zrobiłem w super seriach bo nie chciało mi się ich katować po całym tygodniu ciężkich treningów i porannych aerobów. Dołożyłem jeszcze lekko bica i trica w super seriach.

Wczoraj popołudniu do kawki zjadłem 3 michałki Niestety, miałem takie ssanie, że było to silniejsze ode mnie. Siedziałem sam w domu, po posiłku byłem głodny, a u córki cała szafka słodyczy. Rano nie robiłem cardio, ale za to po tych cukierkach strzeliłem godzinę na rowerze, z pulsem 135. Przejechane 34km - 750kcal zjarane Zabrakło mi carbo, to po rowerku wrzuciłem jedno jabłko, bcaa, amino i glutę.


BARKI:

- wyciskanie hantli z przodu + unoszenie krążka przed sobą - hantle do 40kg, krążek 20kg
- unoszenie na boki hantli + wyciąganie linki z dołu jednorącz - hantle 14kg, linka mały ciężar
- linki na tył barków + unoszenie hantli na tył - linki mały ciężar, hantla do 20kg


Bic + tric

- uginanie drążek prosty, wyciąg z dołu + linka z góry
- unoszenie przedramion na maszynie jednorącz + ściąganie na maszynie jednorącz
- młotek w podporze jednorącz + francuskie na stojąco hantlą jednorącz

Na koniec jeszcze kaptury, 2 ćwiczenia i pozamiatane. Nie było już siły na brzuch...

Wieczorem byliśmy z żoną na parapetówce, impreza alkoholowa, ale nie dla mnie, ja siedziałem z kobietami i słuchałem opowieści o tym ile ząbków ma czyje dziecko Oczywiście pojechałem ze swoją rybą :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Szameczka do pracy. Wczoraj w 5 minut przygotowane. Upieczone z 35minut.

Pierś pokrojona w kostkę, wszystko zalewam sosem Piri Piri z Lidla. Kupiłem bo myślałem, że będzie dobry na sucho do polania, ale lipa bo jest rzadki i słaby w smaku, ale po zapieczeniu w nim piersi wyszło super. Do tego przyprawa do kurczaka z Lidla. Pokroiłem dodatkowo cukinię i pomidora. Wszystko na 35 minut do piekarnika.

Do tego sałatka zrobiona przez żonę - pekinka, oliwki, papryka, cebula, sałata lodowa itp. Przyprawione przyprawą do sałatek z biedronki - jakaś paprykowa.

Na koniec do popitki 15ml oliwy z oliwek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam 2 pytania:
1. Zwracasz uwagę na kaloryczność i rozkład b/t/ww tych sosów? Ja jestem zbokiem tych tabelek i piri piri miał w chvj ww prostych.
2. Jak aero kręcisz w okolicach dnia treningowego nóg. Tzn kiedy nie kręcisz, dzień po nogach czy w dzień nóg? Ja po ostatnich zakwasach chyba w dzień nóg rano będę kręcił a odpuszczę w dzień po.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-11 13:31:35

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ten sos akurat prawie nie ma żadnych wartości, coś ala Cola Zero Dużo tego nie walę, wiec 5gr węgli w to czy w tamto nie zrobi mi różnicy.

Wolne robię w poniedziałki i środy. Poniedziałek dlatego, gdyż po 4 dniach z rzędu (czw,pt,sob i ndz.) kręcenia aero muszę odpocząć i nie chce mi sie wstawać w poniedziałek po weekendzie. Nogi robię we wtorki, dlatego w środę odpuszczam, zresztą środa to dzien offu całkowitego, nie ma siłki i aero. Nogi robię też w piątek, ale za to w sobotę mogę odespać i jakoś nie czuję zbytnio zakwasów robiąc rano po nich aero, nawet powiem, że czuje się lepiej bo rozgrzewam te nogi i zakwasy są mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To może pomyliłem sosy, sorry. Ostatnio dużo ich wyszło w Lidlu przez te chińskie dni itp i kilka było mega węglowodanowych

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wieczorem zrobię fotę i wrzucę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Jasmin Schmidt Mistrzyni Niemiec w GNBF 2012

Następny temat

PEAK Fabian Buchert 1 miejsce Mistrzostwa Niemiec

WHEY premium