Regan Grimes jest kanadyjskim zawodowym kulturystą, który trenuje na siłowni od 17 roku życia. Teraz mając 27 lat jest niezwykle utalentowanym sportowcem i właścicielem marki odzieżowej. Jego sylwetka jest sporych rozmiarów i prezentuje formę pomiędzy Open, a Classic Physique. Jego pierwsze profesjonalne zwycięstwo miało miejsce w 2018 New York Pro

Przez wiele lat ciężko pracował nad swoją formą. Niedawno opublikował zdjęcie, które ukazuje jak prezentuje się na chwilę obecną. Można śmiało powiedzieć, że zrobił niezły progres. W poście na Instagramie podzielił się także radami dla początkujących sportowców. Zastanawia się też, czy wystartuje w Chicago Pro pod koniec października, czy w Mistrzostwach Europy w Hiszpanii kilka tygodni wcześniej. Tak czy inaczej, wygląda na przygotowanego i zdeterminowanego do walki o zwycięstwo. 

 

Chociaż według niektórych bardziej nadaje się, by startować w Classic Physique, niż w open, to z pewnością w obu kategoriach ma szansę powalczyć o trofeum. Czekamy na rozwój wydarzeń. Jak oceniacie jego sylwetkę?

 

 

Komentarze (2)
Christo87

Bardzo dobre proporcje. Wiadomo, są nieco słabsze partie, ale ogólnie świetna sylwetka.
Choć narcyz z niego nieziemski :D

0
lordknaga

gdzie taki kon w classic physique :-D on jeszcze troche masy narzuci i moze byc w czolowce... mial szanse w oxygenie ale sie wystraszyl i uciekl, a z tego co widac, byl to dobry wybor, bo na biede raczej narzekac nie moze, a progres tez ciagle notuje.

0