Pochodzący z Kazachstanu Jurij Tołoczko, który uważa się za kulturystę zyskał popularność z nieco dziwacznego powodu. Zdobył ponad 100 tysięcy followersów nie z powodu sylwetki, lecz nietypowego związku z… lalką. I to niejedną. Pierwsza była Margo, którą poślubił w listopadzie 2 lata temu. Wcześniej “spotykał się” z nią około osiem miesięcy, następnie wzięli ślub. Niestety nie ułożyło się między nimi i w niedługim czasie po zaślubinach rozwiedli się. Podobno powodem rozstania była zdrada. Chociaż nie ujawnił zbyt wiele szczegółów, to media pisały o tym, że Tolochko był niewierny swojej żonie z „dziwnym przedmiotem”. 

Yuri nie skończył z małżeństwami zawieranymi z lalkami erotycznymi. Właściwie to postanowił podnieść poprzeczkę, biorąc ślub z następnymi dwoma lalkami w tym samym czasie. Nawiązanie relacji z Luną i Lolą nie była jedyną zmianą, jaką wprowadził Tolochko. Lola została zmodyfikowana tak, że anatomia jej dolnych obszarów przypomina anatomię kurczaka.

„Uznaję ją za ogromnego kurczaka. Pępek jest głęboki i może być używany jako pochwa do której wprowadzany jest penis  Podoba mi się sam proces seksu. A płeć czy orientacja seksualna nie są tutaj szczególnie ważne”.

Jego intymne relacje oparte na silikonie są delikatnie mówiąc przedziwne. Wiele osób może pomyśleć, że nie interesuje go seks czy związek z kobietą (lub mężczyzną). Jednak tak nie jest, ponieważ ostatnio powiedział, że jest otwarty na towarzystwo “żywej” osoby, ale tylko takiej, której nie będzie przeszkadzał jego wyjątkowy styl życia. Przede wszystkim musi akceptować jego lalki, a reszta jest kwestią dogadania się. Może ktoś chce spróbować? My chyba nie ogarniam tego...

 

Komentarze (7)
Dnatural

yyyy....

1
lordknaga

jemu nie slub i rozglos potrzeby a kaftan i dom z drzwiami bez klamek.

3
maciej86opp

Nie wiem czy zauważyliście ale ta lalka o brąz włosach jest dosyć mała. W dodatku ma bardzo dziecinne rysy twarzy. Koleś ma upodobania pedofilskie ?

1
Possible

Ostro zboczony..

0
lordknaga

on ma chyba 2 grupy followersow :

ludzi co sie z niego nabijaja a druga grupa to ludzie, ktorych interesuje jego progresujaca choroba psychiczna... jest taka jed a polska wesz, ktora tez ludzie ogladaja, jak poglebia sie jego choroba psychiczna.

0
natasza__

Sierść na plechach. Najgorzej.

1
F1.08

E... Bany swir :/

0