Amerykański trójboista siłowy Julius Maddox to mężczyzna, który zdecydowanie nie boi się nowych wyzwań. Jego najnowszy cel to podnieść w wyciskaniu na ławce, sztangę o wadze 800 funtów czyli 363 kg! Niedawno udało mu się wycisnąć rekordowe 340 kg i teraz jak mówi, idzie po swoje. Już w zeszłym miesiącu chciał podjąć kolejną próbę, ale niestety doznał kontuzji i był zmuszony opóźnić próbę. Nie jest jeszcze znana dokładna data, jednak jasne jest, że nastąpi to niebawem. Na Instagramie można zobaczyć jego ostatni personalny rekord, który opisał:

„PR ALARM (340 kg) 750 funtów x 2 

Straciłem przyczepność w drugim powtórzeniu, więc zrzuciłem to dla bezpieczeństwa. Oficjalnie jestem gotowy na 800 (363 kg- red.)...”

Niesamowity jest fakt, że Julius był w stanie podnieść tyle na dwa powtórzenia i być może miał nawet więcej mocy w zapasie, bo jak twierdzi stracił przyczepność i kontrolę. Oczywiście jego poczynania śledzi irański trójboista Danial Zamani, który też cały czas robi postępy. Dobrze jest widzieć, że wrócił do gry w wielkim stylu od czasu porażki w maju, kiedy próbował podnieść 327 kg i drobnej kontuzji bicepsa, której doznał. Nie możemy się doczekać, kiedy Julius Maddox podejmie kolejną próbę rekordowego wyciskania na ławce. Życzymy mu, aby wszystko poszło po jego myśli.

 

Komentarze (1)
_GANGSTA_

Cieżar ogromny to fakt ale sam zawodnik ma ponad 200kg wiec tez rekord ,rekordem ale w stosunku do własnej wagi to jakiegos szału ogromnego nie ma mimo wszystko.

0