SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
Panowie krótko i na temat

Atomic lab
propek i npp, robią swoje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
balcan z ruskimi napisami dziala wino i clen testowane bylo u mnie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 1973 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69341
jaki clen jest dobry obecnie??? sa jakies apteki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
k***a cofnij sie z laski swojej pare stron wstecz i poczytaj, balcan ma bardzo dobry clen

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056
do 133mhz mam teraz na chacie dwa jeden dobry a drugi wal,roznia sie opakowaniem to proste jak dobrze lukniesz to org. jest bialy a wal zoltawy i sie kruszy pod paznokiciem a bialy nie,nie powiem ze wogole nie dzial ale jest juz cos kombinowane w piwnicy,pozdro

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
to wszystko jest kombinowane

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
panowie a jak mietek z pmp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 1973 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69341
przeczytałem pare stron wczesniej i jak by bylo to bym nie pytal bo umie czytac:) same treny i metki i clen tylko watek o bałkanie... jest wogóle jakas apteka clen???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
A po co szukać czegoś innego jeśli Balcan działa pięknie? Nie wiem jakie jeszcze cleny są godne uwagi, u mnie wszyscy balcana podjadają i każdy chwali.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium