SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Metke Phoenix`a Forte 10mg ktoś jadł? Jak klepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12287
Panowie jak metanabol 10mg z globala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Anadrox biosira 25mg jak stoi ten produkt na chwile obecną?, dobrze działa?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
No ja nie jestem jednak zadowolony z Bałkana. 100ka jużza mną jest. biore po 60mg dziennie do tego propa atoma po 1,5ml i nie wiem ale nie czuje tego..;/

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
igormasakrator1
jestem na cyklu winka z biosiry - dziala, bralem atoma - lipa, choc sporo osob powiada ze bio wino ma zanizone stezenie to odpowiadam gowno prawda, jem 40 mg/ed

co do atoma a balkana, pewniejszy balkan, a nie jakis atom z pod Szczecina, sorry pany ale nie pierdzielcie bzdur ok ? ze atom pewniak co do balkana...

jeszcze troche i zaczniecie pisac ze Malay Tiger/Eurochem pewniejsze od Alphy...

Zmieniony przez - igormasakrator1 w dniu 2012-09-13 14:42:40


a skad balkan to juz nie wiesz ? jakos nie slyszalem aby ktos na atomica narzekał ani tutaj ani ludzie ktorych znam ale widac komus przeszkadza to, dla mnie może być i z pod radomia nie wiem co to zmienia pewnie powiesz ze biosira z indi jest

Zmieniony przez - konamb w dniu 2012-09-13 16:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
igormasakrator1
jestem na cyklu winka z biosiry - dziala, bralem atoma - lipa, choc sporo osob powiada ze bio wino ma zanizone stezenie to odpowiadam gowno prawda, jem 40 mg/ed

co do atoma a balkana, pewniejszy balkan, a nie jakis atom z pod Szczecina, sorry pany ale nie pierdzielcie bzdur ok ? ze atom pewniak co do balkana...

jeszcze troche i zaczniecie pisac ze Malay Tiger/Eurochem pewniejsze od Alphy...

Zmieniony przez - igormasakrator1 w dniu 2012-09-13 14:42:40


czytaj ze zrozumieniem
problem jest w tym,że 90% tych co polecają balkana nawet na oczy go nie widziało
a co Ci nie pasuje w tym, że atom jest z PL?bo niby myślisz, że cały balkan co krąży po PL to rzeczywiście jest z importu bo na pudełku tak napisali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
tak samo jak pare osob polecalo bolda unigena albo balkana nawet nie wiedzac ze go nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Letoh
Metke Phoenix`a Forte 10mg ktoś jadł? Jak klepie?


Jem sobie teraz, rosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jak NPP androxen? Dziala to w ogole? A jak ogolnie Androxen sie w tej chwili prezentuje? Kiedys metke szamalem i robila robote.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12287
Panowie do wyboru
metanabol
Phoenix
oraz Global

obie sa dobre mozna inwestowac ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium