SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276152

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Chyba nie powiesz mi ze jest mase ori desmy? Fejki tez dzialaja ale 50mg/ml na pewno tam nie ma.

Krzykacz, to jakie wino polecasz? Alphe najchetniej wzialbym, jest cos lepszego? O rwr czy ori desmie nie rozmawiajmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biłeś ta desme skoro Twierdzisz, że 50mg tam nie ma ?
Biłes inne winko w ktorym jest 50mg/ml i masz porownanie, skoro tak twierdzisz ?

nie pije do Ciebie, tylko czytajac niektore posty mam wrazenie, ze wiekszosc tego co piszesz jest oparte tylko i wyłacznie na Twoich domysłach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ja po prostu w ori desme nie wierze tak jak w ori jelfe od dila i zdania nie zmienie, a o czym pisze to wiekszosc bralem/dobrzy znajomi brali.

Nie mowie ze nie dziala, pytam czy warto czy szukac czego innego. Wiadomo ze kazdy dil ci powie ze ma ori albo ze zayebiscie dziala, leje na takie opinie tylko jednej osoby.

Tak w ogole pytam o wino inj bo kumpel sie uparl i zaczyna sie rozgladac. Osobiscie wolalbym tabsy.

Z win inj bilem stanol, dzialajaca desme i wino eap. Zeby ktores jakas kosa byla nie powiem.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-06-02 00:11:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do orgnialnosci to nawet nie poruszam teamtu.
to co piszesz oznacza, ze w podrobie nie moze byc 100% stezenia ale to niejak ma sie do autentycznosci.
nie twierdze, ze tam jest deklarowane stezenie bo sam nie mam pojecia, nie jestem w stanie tego sprawdzic.

wiesz nie kazdego dila mierz ta sama miara.
Mi akurat zawsze mowi info odnosnie tych srodkow ktore kupuje

winko masz do wyboru alphe jesli masz kase to nad czym sie zasstanawiasz ? ew desme ktora dziala.
Masz mniej kasy ? to masz kilka firm ug z ktorych winko dziala bez zastrzezen

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2012-06-02 00:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wyzej mialo byc wino DNA nie eap. Nieoryginalnosc oznacza wlasnie underowa robote i raczej nizsze stezenie, spotkalem sie kiedys z opiniami (na zagranicznym forum bodajze ale to bylo dawno temu, nie pamietam dokladnie) ze w fejku zawartosc stano waha sie w granicach 20-40mg/ml.

Wrocmy do tematu. Gosc desmy nie chce i juz. To co z amp? Alpha lub Balkan ok?

Ja osobiscie jak biore wino wole pewne tabsy niz szukanie hvj wie czego w ampach.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-06-02 00:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3669
Panowie mam dostęp do niektórych środków Genamed Pharma ? ktos juz testował ? czy to poprostu drugie PMP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
raczej nikt nie bral mam pytanie jak tam sustex z king laba bil ktos ostatnio????

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bilem suste kinga w tamte wakacje i ok.

Wie ktos w jakie to wino inj inwestowac? Alpha/Balkan ok? Desma odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14770
Jak teraz jest z winem Atomica w tabs? Bierze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Kolega zaczyna w pon. Produkcja z lutego tego roku.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium