SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276947

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1128
Panowie jak prop pharmlex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
testovis ten nowy desing 1 shot poszedl..wtloczony na szybko bezbolesny
dam znac za jakis czas jak z dzialaniem

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113
jak npp,wino oral,prop z atomica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Który clen teraz dobry bo kończy mi się Balcan a nie mam skąd załatwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4568
to obczaje balcana i dam znac jak mnie porobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
panowie, takie ptanie. Po bardzo dobrej reklamie prouktów tri tren oraz test.prop firmy Phenom Pharmacy przez mojego znajomego, znalazły się one u mnie na półce. Obecnie robie odblok i czekam na wypróbowanie "kosy" (cytuje znajomego). Niestety, kilka dni temu doszły do mnie słuchy, że firma nie cieszy się wzieciem. Produkty mówiąc wprost nie kopią jak trzeba. W sumie jestem w kropce, bo kasa już poszła. Jedna z osób powiedziała mi kilka nieprzyjemnych informacji na temat tego znajomego sprzedawcy, że kantuje i oszukuje. Trochę się zdziwiłem, bo znam typa ładnych parę lat i chociąz nie przyjaźnimy się to nabrałem głebokich podejrzeń. Powiedzcie czy macie jakieś doświadczenia z Phenom Pharmacy, czy ktoś próbował serie 004, czy warto mimo wszystko spróbować czy może wykłócać się o zwrot pieniędzy.

Zmieniony przez - Renesans w dniu 2012-05-28 15:34:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Brałem tri trena, ale to były pierwsze flaszki, jakie pojawiły się na rynku... W propa zainwestowałem trochę później, jak już zaczęły pojawiać się gorsze opinie. Oba środki działały, ale w trenie nie było raczej 150mg, prop lepiej się spisał. Tren jasny, nie tak gęsty jak prop. Teraz na bank już bym nie zainwestował w phenoma.... ale na 90% miałem serie 004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
dzieki za info. Nadal się zastanawiam co w tej sytuacji zrobić. Opinie znalezione na sfd systematycznie się zmieniały, jedni byli zadolowoleni inni nie. Nie wiadomo ilu pimpowało a ilu konkurentów degradował wartość Phenoma na sfd. W każdym razie pojawiło się sporo pytań. O propa się nie martwie, bo raczej jest w ampułce, natomiast co z tym mixem trenów. Zobaczymy, może ktoś inny miał kontakt z tą firmą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ile tego kupiles? Na caly cykl? Ja wzialbym ewentualnie po flakonie w zaleznosci jaka seria i sprobowal, ale jak gosc ma hvjowa opinie to pewnie ci wala wciska. Najlepiej wymien na inne soki, na to powinien przystac. Napisz tylko co moze miec gosc jeszcze to cos sie wybierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Z atomica wszystko ok. Kurcze, to naprawde jedna z niwielu firm, ktora tak dlugo trzyma fason. Wiadomo, jak kazdemu zdarzaly sie jakies wpadki, ale obecnie wszystko u nich na plus.

Clen obecnie bym inwestowal tylko w Balkana i SC, bo z tymi mialem stycznosc i wiem, ze sa ok. Niektorzy chwala tez chinczyka, ale osobiscie nie wiem, bo nie probowalem. A jak trafisz na Spiro, to uwazaj, bo obecnie 98% Spiro to niestety walek.

A co do Testovisa w nowej szacie, to ona nie jest nowa, bo juz od dawna jest na rynku. I co tu zdawac relacje, skoro juz od dawna wiaodmo, ze ten Testovis dziala bardzo dobrze, tak samo jak i stara wersja, o ile ma sie oryginal. Ot co.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2012-05-28 17:41:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium