SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Kto wbijał ostatnio mastera? W jakie laby celować, na jakie nie patrzeć? To samo z oxą i boldem?

Podpowie ktoś? Czy wszyscy tylko propy i enany biją hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A ja nie wbijałem ale jeden osobnik tu z forum z którym rozmawiałem bił Alchemia Pharma jeśli dobrze pamiętam i zachwalał.
Mowa tu o Masterze.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-08-30 09:51:42

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nacjol z tego co pamiętam PMP mastera chwalił.
Nacjol jak przeczytasz, daj znać jak z tym masteram bo chyba dobrze pamiętam, że coś tam szamałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
siema wie ktoś jak szura winko inj z genesis 1ml/100mg ? warto czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Maniek, jeśli brałbym dla siebie, to w grę wchodziłby master alphy i scantela, tak samo z boldem, oxe ungena, ale dosyć drogo wychodzi i u mnie dostęp ograniczony, ale do ogarnięcia. Teraz zacząłem zabawę z oxą biosiry, to też się niedługo wypucuję.

Widzę, że poważnie myślisz o przyszłym sezonie
Będę kibicował!

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-08-30 10:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2785
witam ponownie
mm1986 - pytanie do Ciebie bo wyczytałem ze jadłeś winko oral z Atoma... powiedz mi czy działa ??? czy warte uwagi czy nie ???
czy może ktoś powiedzieć mi coś na temat wina oral Atoma ??? ktoś kto brał, a pewnie brał nie jeden ten środek z Atoma...

Proszę pilnie o odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Siema detektywie, hehe winko atoma to ja bralem dawniej, nie wiem jak obecnie, kiedys kosilo super bylem zadowolony, ale w ug sie wszystko szybko zmienia, co bylo kiedys super dzis moze byc niedobre, choc mowie nie mam pojecia jak atom na dzien dzisiejszy, osobiscie bym celowal w cos bardziej swiezego na rynku,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2785
mm1986- własnie problem w tym, że mam dostęp tylko do wina oral Atoma i Bio, i nie wiem co wziąść... pomóż no coś... daj może kontakt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja osobiscie jakbym mial wybrac miedzy atomem i biosira to zjadl bym biosire, bo firma nowa na rynku, byly tutaj tematy i opinie byly dore co do stano, takze tyle ci moge pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manieczki8
Panowie w co celowac:
master?
oxa?
prima? tutaj jest opcja z Turcji bo jade niedlugo, bedzie ok?
bold? blue dragon zbiera jakies pozytywne opinie czy nie warto w tego bolda celowac?


Master nie wiem bo dawno żaden znajomy nie bił.
Oxa - ja jadłem eap i byłem happy, niedawno znajomy jadł biosira i miał takie same działanie jak u mnie więc jest to oxa. Również był zadowolony.
Prima - tu już znajomy znajomego doświadczony zawodnik bardzo chwalił primę oralną z biosiry. Soki swego czasu z balkana chwalili.


igormasakrator1
mm1986- własnie problem w tym, że mam dostęp tylko do wina oral Atoma i Bio, i nie wiem co wziąść... pomóż no coś... daj może kontakt...


Z obu będziesz zadowolony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium