SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
prędzej trafisz 6 w lotka niż primę w ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Pomoze mi ktos? Zadalem pytanie na poprzedniej stronie.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Jakie bo nie chce mi się wracać tam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
tren ace pmp dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Dżieki Showcase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46501
hmm nic nie wiadomo na temat tego phenom pharmacy mam propa i winko z fox labs nikt nie szamal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18531
jak ktoś szuka dobrej susty to atomica moge polecić

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to widze ze sie zmienilo. ja ponad 0,5 roku temu skusilem sie na atomica po raz pierwszy - wlasnie na suste i bylem bardzo niezadowolony. Chyba jako jeden z pierwszych pisalem tu, ze lipa, pozniej zaczely sie powtarzac wlasnie takie opinie. Widac nowe rozlanie, oby kosilo jak njalepiej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
Balearic
Aras, a dlaczego underowej nie tykać? leją coś innego ?


Osobiście mam ochotę na przetestowanie primy pmp, ciekawe jak się spisuje. Ktos kiedyś na siłce na której ćwiczę chwalił ale nie mam z tą osobą kontaktu ehh a więc może ktoś z was bił prime pmp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
Balearic
Aras, a dlaczego underowej nie tykać? leją coś innego ?


Osobiście mam ochotę na przetestowanie primy pmp, ciekawe jak się spisuje. Ktos kiedyś na siłce na której ćwiczę chwalił ale nie mam z tą osobą kontaktu ehh a więc może ktoś z was bił prime pmp ?
Ktoś o deke pytał na poprzedniej stronie. Około 2-3 miesiące temu jak najbardziej działała więc teraz pewnie dużo sie nie zmieniło.


Zmieniony przez - Rewold w dniu 2012-07-20 23:20:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium