SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Cypio phoenix trojkatne holo bil ktos ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
pharm chemical dziala elegancko jesli chodzi o propa lub enana.ja teraz bije propa 50mg/20ml.coprawda poszedl dopiero pierwszy strzal ale kolega wczesniej bil i zadowolony jednak jest troche bolesny ale da sie siasc na tyłku:) Mozecie mi powiedziec w jakie npp celowac teraz? Alchemia godna polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Alchemia ma ok soczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
prv_87 meta balkan bdb (najlepsza imo), Pmp meta też bdb. U mnie chwalą Pmp soki, ja biję teraz cypio (nie pytałeś o cypka co prawda) phoenixa i bdb dlatego myślę, że inne testy też dobre. Opinie znajomych o Phoenixe też bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Kumpel bil ostatnio phoenixa blenda i widzialem po nim ze dziala mimo dvpnej diety.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
A nie myślałeś Nacjol o cypio LK, bo tydzień temu podrzuciłem dawkę po mostku i Wam powiem, że dawno tak naładowany po teściu nie chodziłem... Bo tren jeszcze się chyba nie rozbujał (atomic e i balkan). A żeby było śmiesznie to brachol wziął i mi kupił cypio phoenixa od miłego Pana W jednej fiolce czyściutko, a w drugiej "miód", tak się krystalizuje... Te z trójkątem właśnie. Miarodajnej opinii Ci nie dam, bo widzisz łącze różne firmy, ale mam zaufanie do phoenixa, jeśli chodzi o teścia. Zresztą opinia dwóch Nicponi nade mną jest wystarczająca, myślę......

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-05-22 11:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 458 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3029
jakie winko lepsze androxen czy razak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Kiedyś brałbym razaka bez zastanowienia, ale teraz pewnie androxena bym wybrał....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 458 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3029
ja własnie myslałem nad androxenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
SHOGUN
Wino Balkan oral "tegoroczny" slabszy niz z przed dwoch lat , ale dalej trzyma wysoki poziom. Przeszedlem z wina nabytego dwa lata temu na wino nabyte w tym roku i czuc bylo roznice . Dzisiaj zaczalem omege Pharme tak dla odmiany zobaczymy co to jest mysle ze 3-4 dnii bede wiedzial co to za wynalazek. Pzdr.

Omega Pharma cos tam dziala,ale jakos dziwnie.Mam jakies dziwne sajdy po tym-krotko mowiac chuyowo sie czuje. Dzialac dziala , ale drugi raz bym tego nie wzial.Wrocilem dzisiaj spowrotem na Balkana. Moge komus odstapic reszte tej omegi.Pzdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium