SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
RAczej under, ciezko teraz o metke od dila porządną z Jelfy a tym bardziej z neta.

NPP i prop z atomika pewne na tą chwile ? Bo Ewentualnie moge miec NPP z Biosiry ale jakos ciężko znaleźc mi jakie kolwiek opinie na ten temat, a także ktoś stosował Rapidetex z Biosiry ? fajny środek na wycinke jesli posiada to co jest w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
sorry 2 razy to samo było

Zmieniony przez - nk.pro w dniu 2012-08-07 17:27:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Propka z alphy ktos leciał ostatnio? ładnie kopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
meta phoenix - u mnie zaufani chwalą, a tylko takich slucham

(ta w czarno - pomaranczowym opakowaniu)

Zmieniony przez - in_koguto w dniu 2012-08-07 18:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Pytanie trochę nie w temacie, ale zapytam. Czy zamawiał ktoś SAA z neta z zagranicznych stron oferujących anaboliki? Chodzi mi o to czy jest to w miarę opłacalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Onkolog
Pytanie trochę nie w temacie, ale zapytam. Czy zamawiał ktoś SAA z neta z zagranicznych stron oferujących anaboliki? Chodzi mi o to czy jest to w miarę opłacalne.


jezeli jestes w polsce to nie oplacalne, koszta wysylki i cen anabolikow pare razy wieksze - zazwyczaj. no chyba ze chcesz zamowic jakies egzotyk,typu bold,tren z jakiegos ug, ktory nie jest dostepny w polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Amg27
Propka z alphy ktos leciał ostatnio? ładnie kopie?


nadal pierwszoligowy prop, laduj smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6495
ooo przepraszam panowie zmiana producenta, wypowie się ktoś o oral turinabolu marki APEX pharma??

can U keep up??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Onkolog
Pytanie trochę nie w temacie, ale zapytam. Czy zamawiał ktoś SAA z neta z zagranicznych stron oferujących anaboliki? Chodzi mi o to czy jest to w miarę opłacalne.


popularne wyp*****lanie zwlaszcza cudzoziemcow
sporo znajomych sie zalilo.

jak dostep z alpha,balkan w UK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nk.pro
RAczej under, ciezko teraz o metke od dila porządną z Jelfy a tym bardziej z neta.

NPP i prop z atomika pewne na tą chwile ?


lece teraz z testosteronów enana phenixa + propa atoma i jestem bardzo zadowolony (0,8 enana + 0,5-0,6 propa e2d)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium