SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276326

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Unigen nie ma cypio, prawda? Jeśli jest to niech mnie ktoś poprawi,
Jakie cypio na tą chwilę najpewniejsze? Ktoś bije coś w tej chwili?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, powiedzcie jak inj Balkana, dalej trzymaja poziom, zastanawiam sie nad DD i Enanem. Mam tez dostep do Uni i Alpha, pewnie napiszecie, ze te dwie firmy pewniejsze, ale w porownaniu do nich jak sie ma Balkan?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
śmiało możesz brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2708
nikt nic nie wie na temat mojej wypowiedzi strone wczesniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1699
Panowie jaka deka pewna na tę chwilę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
brałbym alphę, unigena albo balkana, chyba, że 100% pewna apteka, do czego masz dostęp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35422
jak sie ma obecnie deca z genesis?

Jak nie wolno-
to szybko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
genesisa lata po Polsce pare rodzai ,kij wie ktora trafisz,jedni chwala drudzy nie wbija za h**a bo cienka

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 573
co myslicie o trenie act. VENOM bo bije go ostatnio razem z propem TESTOP 100 bije w jednej pompie 100mg propa i zaczałem od 50mg trena ale cos bez szału dzis wbilem 75 mg trena i dalej jakoś nie bardzo czuje tych wszystkich sajdów możliwe ze za wczas jeszcze?bo 2 strzały dopiero trena?
testop ogolnie libido na plus duzy wiec wyj**ka nie jest
ale ten tren mnie zastanawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a kto powiedział, że sajdy muszą wystąpić?jak po mecie Ci wątroba nie wysiądzie też powiesz, że towar jest trefny?nie wiem co to za dziwna moda żeby jakość towaru określać po tym czy są skutki uboczne, zresztą czego Ty oczekujesz po 2 strzałach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium