SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jechalem propa z pmp, mieszany w jednej pompce z trenem genameda. wchodzilo bezbolesnie za kazdym strzalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 213
Mam pytanko, która metka lepsza ? W posiadaniu mam Dianabol 10 ( Atomic Labs ) oraz Balkan. chodzi mi o efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heee te 2 metki stawiam na rowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6582
jadłem bałkana i naprawdę jedna z lepszych jakie jadłem w życiu a jadłem też i apteczną jelfe kiedyś tam i bałkana stawiał bym na równi oczywiście w moim przypadku bo są ludzie których bałkan nie zachwycił za bardzo ale wiadomo wszystkim nie dogodzisz a o atomicu też słyszałem i czytałem same dobroci jeżeli chodzi o metkę....wybór należy do Ciebie

wole Polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
GWookie i jak ten tren z Genamed?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Powiem wam że kumpel jadł metę pmp i był zadowolony, a teraz je genameda i mówi że chce znów pmp bo to jakieś placebo. Może to bzdura, ale zobaczymy jak pzrejdzie na pmp, zjadł połowe tab, została druga połowa i potemw chodzi od razu na pmp i zobaczymy czy będzie róznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
A jak obecnie enan...prop...i metka z king labs ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
odnosnie metki balkana stawiam wysoko, bralem i wedlug mnie bdb tak samo jak i winko bałkańskie. co do trenu to bralem Tren A. wchodzil aż miło. 150mg propa + 100mg trena zrobilo robote do tego t3 w niewysokich dawkach. wyciąłem się ładnie, mięsko się zachowało. odnosnie trenów to bilem pare przed genamedem i stawiam go powyzej pmp. taka moja opinia. ogolnie srodek mi podpasowal, sajdy da sie zniesc ale efekty są warte tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6582
Balearic- może coś tam jest w tym genamedzie ale śladowe ilości ja teraz już wrzucam 60mg tej niby mety i dupa szału niema waga stoi a zjadłem już prawie 80 tabletek ;)

wole Polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aptekarz10
Tren enan PMP i Metanolon Lyka - działa to ?


Tren E dziala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium