SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277472

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
arti1986
Witam
bold z alpy,-kozak,mix testa z ungiena-ok,tren acet z medtech solusionts -KOSA,to leci obecnie.3mc temu lecial aquaviron i powiem że jak zródełko jest dobre to i aga jest kosa.

mam pytanie testowal ktos HGH STRONGTROPIN (BIAŁO NIEBIESKIE OPAKOWANIE)?????



Nie myl pojec, Aquaviron to nie AGA, tylko TNE, bez estrowy testosteron na bazie wody, fakt faktem Aqua to srodek petarda, zrodlo zrodlem, nie ma podrobek tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7465
igormasakrator1
bo atomic to shit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co z atoma wg ciebie to shit? nie uogólniaj
tak się składa że testuję właśnie enana z atoma i kręci ładnie nawet przy małych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
igormasakrator1
bo atomic to shit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wyjdz dzieciaku nie chce mi sie znowu wkleijac linkow co wypisywales pare stron wczesneij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 964
jak enan iran na teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Oryginalkny

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 964
bo dill moj ma w bialo niebieskich opak i czy jest sens jeszce to brac? i dosyc tanio wychodzi

Zmieniony przez - DanMleko w dniu 2012-09-20 10:59:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
KOnamb: myślisz że jestem sezonowcem ?

wbilem już trochę środków itd.. wiem co i jak powinno działać, także nie musisz pouczać czy co kol wiek.
Nawet gdyby diety nie było, to tak czy siak 60mg mety zrobiło by retencję nawet bez diety.. jedząc 30mg miotło mnie ładnie teraz dałem 60mg. wiec powinno zamiatać i co jak co ale zero syfów,apetyt nie podskoczył zbytnio,barwa moczu czy coś zero zmiany, lub jakiego kol wiek bólu żołądka/wątroby.
a co do testa to powinno libido leciec w Upp a szału nie ma przy tej dawce.

Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2012-09-20 11:06:02

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ludzie przeciez to ug.Tak samo jak z malayem jeden trafi git enana a drugi lipe,atomik podobnie.Nie chcecie miec problemow to zrezygnujcie z ug,proste

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2516
co myslicie o dece z genesis. ??? słyszałem ,że dobreze klepie tylko podobno są butle z różnymi holo ???? Jak nie genesis to jakie nandro polecacie ?

Miarą wartości człowieka jest to, co robi z daną mu mocą.

Platon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MARCIN n2o
KOnamb: myślisz że jestem sezonowcem ?

wbilem już trochę środków itd.. wiem co i jak powinno działać, także nie musisz pouczać czy co kol wiek.
Nawet gdyby diety nie było, to tak czy siak 60mg mety zrobiło by retencję nawet bez diety.. jedząc 30mg miotło mnie ładnie teraz dałem 60mg. wiec powinno zamiatać i co jak co ale zero syfów,apetyt nie podskoczył zbytnio,barwa moczu czy coś zero zmiany, lub jakiego kol wiek bólu żołądka/wątroby.
a co do testa to powinno libido leciec w Upp a szału nie ma przy tej dawce.

Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2012-09-20 11:06:02




Miałem problem że na oryginalnym Testovisie nic poza libido i tłustej cery nie odnotowałem. Zero progresu. Ale libido było wysokie stąd wiem że towar na pewno działał. W moim przypadku była dieta i równolegle inne osoby na tym rosły. Tłumacze sobie to tak że po prostu kiepsko reaguje na ten estr i go unikam. Jednak jeśli libido stoi w miejscu to nie wiem czemu.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2012-09-20 11:55:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium