SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277542

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Enan flora bardzo boli podobno i wielu ludzi odstawia go. Deka nie wiem, ale moze byc dobra, bolda odpsucilbym chyba. Poczytaj w dziale DZ opinie nt tego labu.

Deke i moze enana sprobowalbym, bolda ug wolalbym nie. Bold nie dziala po kilku dniach ze zmienisz ewentualnie na inny tylko bedziesz mial spyerdolony cykl juz wtedy po tych kilku tyg.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-06-10 11:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16104
panowie jak winko inj. alchemii ?? tylko do tego i pmp mam dostęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
Nacjol dzieki za odpowiedx , a jesli chodzi o Boldenon czysto teoretyczne pytanie, mając do wyboru własnie Flor Medico albo Atomic ? które bys wybrał ? Enan flora , atomica lub niepewny aburahian , możliwe ze jeszcze bede miał dojscie do enana scantela. Celowac w Bolda i enana atomica ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
brał ktoś kiedyś coś z Centrino Lab? bo na zagranicznych forach widziałem same pozytywne opinię i tak się zastanawiam czy nie zamówić parę rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie wiem jak bold i enan flora/atoma, poczytaj opinie w dziale DZ 10-20 stron do tylu.

Majac (chyba najpewniejszego obecnie) enana balkan nie zastanawialbym sie mimo ze boli, nie slyszalem narzekan na tego enana jak i na cypio. Lub jak masz pewne zrodlo to testoviron, norma, moze nawet iran. Z ug nie wiem.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-06-10 12:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
ja bym nie ufał FML bo dill gadal ze sie zdup*cył ale jakies 10-11 miesiecy temu mialem enana i kopał ale chyba nie siedzialo w nim te 300 mg no i dupe urywalo fest.... Enan mozliwe ze działa ale bold na bank nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056
Witam.jaki oxandrolon jest warty uwagi?

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja jakbym miał brać celowałbym w biosirę, nie testowany jeszcze, ale patrząc na jakość pozostałych orali raczej bym się nie bał zaryzykować
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bez żadnych adresów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolongatum solo

Następny temat

propp

WHEY premium