SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3766
Burtulans
Kreativ mozesz napisac cos wiecej? kiedy sie rozkreca i w jakich dawkach brales przez jak dlugi okres?


Nie brałem osobiście. Co i jak wiem, bo zamawiałem to dla klientów w sklepie, więc mam opinie jakiś 9 osób. Generalnie każdy wcinał 2 kapsy i jadł opakowanie na raz. Jedni przykładali się do diety, inni mieli ją w dupie i dlatego też przyrosty były rzędu 5 kg (najmniej) a 10 kg (jeden rekordzista). Średnio 6 kg/ 7 kg.
Powtarzały się następujące opinie:
- znaczący wzrost siły
- bardzo mocna pompa mięśniowa
- pod koniec opakowania gorsze libido

Insolence - Project Konflict

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
OK dzieki bardzo Kreativ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 322
Witam,

zaczynam cykl z Massdrolem z CEL i zamierzam zrobic takie dawkowanie:

od 1 do 2 tyg - 10mg ed
od 2 do 4 tyg - 20mg ed

no i oczywiście obowiązkowo odblok nolvadexem i liv 52 na wątrobe.

czy może odrazu pojechać 30 mg ed przez 4 tyg ,ale słyszałem że strasznie bebechy dostają po dupie? Dlatego jestm skłonny bardziej przy tej pierwszej rozpisce. Prosze o odpowiedź znawców, pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
najpierw wytrzymaj pierwszy tydzien na 10mg, i pozniej ew. zwieksz jak nic zlego sie nie bedzie dzialo

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
brzost123
brał ktoś M1T z Dragona?

Tak, coż potrzeba Ci wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ma sens wziąć na pierwszy kontakt z PH specyfik P-STANZ w dawce 200 mg (4 kapsułki) przez 45 dni?
Poradźcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Co polecacie na 2 kontakt z PH? Pierwszy to Epi 1-7 40 mg. ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak solo bez testa to za dużego wyboru nie ma, co najwyżej eq-plex, p-stanz(choc to jest strasznie lajtowe) albo ewentualnie h-drol, choć niektorzy i na h-drolu łapią konkret bloka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
wlasnie sie zastanawialem nad eq-plexem albo h-drolem, ale z tego co czytalem to boldenon to jeden z trzech SAA najmniej zdrowych (tutaj na forum tak wyczytalem) i do tego solo moga byc problemy z libido na cyklu i ponoc troche tez po PCT. Wiec myslalem ze moze h-drol. A Ty jako specjalista jakbys odniosl sie do tych dwoch srodkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po pierwsze eq-plex to nie bold, po drugie gdzie to wyczytałeś, że bold jest tak szkodliwy?na wszystkich ph bez testa może być kicha z libido, z tych 2 bardziej lajtowy eq-plex jak dla mnie, h-drol ostro po wątrobie i ciśnieniu jedzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium